Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorvásárlás előtt vagyok,...

Motorvásárlás előtt vagyok, keeway rkv 125 vs yamaha ybr 125 (használt)?!

Figyelt kérdés
Motort szeretnék vásárolni, de nem tudok dönteni. Itt van például a Keeway Rkv 125 elég szép motort alkottak, jó kis kijelző, ez így 700 körül jönne ki papírokkal újonnan. Viszont ott van a Yamaha ybr 125 és úgy hallottam, hogy azért az lényegesen jobb és megbízhatóbb, viszont az újonnan nekem már nagyon drága, viszont használtan be lehet szerezni 2009 évjáratot 500 körül. Mit javasolnátok, inkább még gyűjtsek kicsit és vadi-új keeway vagy használt yamaha? Sajnos nagyobb kategóriát még 3 évig nem vezethetek.

2013. aug. 8. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmiképp se vegyél keeway, még ha Jézus jön le másodszorra a Földre könyörögni neked, akkor se vegyél olyat.
2013. aug. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Miért szeretnél 4T-t?:) egyébként az YBR egyértelműen, csak harmatgyenge lesz, mint egy gyorsabb 50-es. Viszont nem fogyaszt többet mint egy 50-es, és nem áll meg.:)

Egyébként 700-ért már mások YZF-et vesznek... (Persze használtan.)


Azért ennyi pénz töredékéért jó, sőt kitűnő kondíciójú 2T motort kapsz. Persze megértem, ha sokat eszik, vagy ilyesmi és ez zavar, csupán jótanács. (Ezek a vasak csak használtan vannak.)

2013. aug. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem érdekel, hogy mennyit fogyaszt, egy a lényeg 125 ccm fölöttit nem vezethetek, max 700at költenék rá,de akkor legyen jó és ne legyen gond vele. Amúgy friss jogsis motoros vagyok,szal azért biztonságos legyen
2013. aug. 8. 18:53
 4/12 anonim ***** válasza:

# 3


Annyit mondok a többség ennek az összegnek a felét se költi motorra, úgyhogy biztosan maradni fog a zséből, még ha a legjobbat veszed a piacon pl.: 125-ös NSR-ből. (Sajna ezek csak használtan vannak.)

2013. aug. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
fu ez a Yamaha YZF R125 valami brutálisan jó és látom videókon hogy lazán mennek vele 130al is.
2013. aug. 8. 19:03
 6/12 A kérdező kommentje:
persze kicsit testesebb motor és ilyet még nem is vezettem, videókon látom, hogy nagyon durván rádőlnek a kanyarokra, nekem ez kicsit szaratós még :D jó lenne kipróbálni vétel előtt
2013. aug. 8. 19:07
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkro rosszúl látod, az olyan 120-as végtempót megy, mert ültem olyanon.:9 Mindenesetre egy kétüteműhöz képest bicikli, de nem rossz motor. Nézz meg Egy Yamaha TZR125 vagy Honda NSR 125 esetleg Aprilia RS125 videót... azok mennek 150+ :)


De az YZF is jó, csak számomra drága, mert épphogy jobban megy egy 125-ös ETZ-nél.

2013. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=KQX_FX0sAcg


Ez a gép még akkor készült, amikor nem spóroltak az anyagon, beletettek mindent, és cserébe kihegyezték a vasat eléggé.:)


(157-et megy, és csak fojtást kapták ki...)

2013. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
aha értem köszi, szerintem 24 éves koromig jó lesz ez, aztán ha még mindig odavagyok értük akkor természetesen megyek feljebb a jogsi után, mindenesetre ezt most elég jól néz ki és ez a sebesség elég lesz,főleg városban
2013. aug. 8. 19:25
 10/12 anonim válasza:
41%
Persze vegyél yamahát, keeway-t csak ha jézus újra eljön!! Sok okos válaszoló billentyűzet tesztelő!!, Két keeweyem volt illetve van keeway fact 50 illetve rks 125, elsővel 5000 mentem az RKS ben 18000 van százat megy és még nem volt semmi baja egyszer eldőlt és eltört a fékkar 1500 ft ért vettem vadonat újat az új keewayeknek közük nincs a régi típusokhoz nézd meg az keeway rkv rks tesztjeit, modern formatervek megfelelő kidolgozás egész európában árulják őket annyira nem lehetnek rosszak.
2014. jún. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!