Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorvásárlás előtt vagyok,...

Motorvásárlás előtt vagyok, keeway rkv 125 vs yamaha ybr 125 (használt)?!

Figyelt kérdés
Motort szeretnék vásárolni, de nem tudok dönteni. Itt van például a Keeway Rkv 125 elég szép motort alkottak, jó kis kijelző, ez így 700 körül jönne ki papírokkal újonnan. Viszont ott van a Yamaha ybr 125 és úgy hallottam, hogy azért az lényegesen jobb és megbízhatóbb, viszont az újonnan nekem már nagyon drága, viszont használtan be lehet szerezni 2009 évjáratot 500 körül. Mit javasolnátok, inkább még gyűjtsek kicsit és vadi-új keeway vagy használt yamaha? Sajnos nagyobb kategóriát még 3 évig nem vezethetek.

2013. aug. 8. 18:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
hát jól felélesztetted a régi témám,azóta már ktm duke 690-em van
2014. júl. 5. 18:34
 12/12 anonim ***** válasza:
Keeway RKV-t, mert olcsóbb is, meg jobb is, mint a Yamaha YBR! Akik meg azt hiszik, a Yamaha a jobb, vegyék csak nyugodtan, rá fognak jönni maguktól, hogy azzal van a több szívás, bármilyen furcsa is.
2014. aug. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!