Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift Sedan típusú...

Suzuki Swift Sedan típusú autómon ( 11996 - os, benzines ) ki kell cserélni a sebességváltót, a használt váltó beszereléssel, váltóolajjal kompletten 80 ezer lenne . Ez reális ár?

Figyelt kérdés

2013. aug. 4. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem bár nem szervizbe hordom az enyémet.

95 daewoom van bontott váltó max 18eft lenne.

kuplungot cseréltettem szakinál én vittem az alkatrészt munkadijért 4e ft kért pedig le kellett szednie a váltót is.


Mostani ár fele szerintem reálisabb lenne dehát függ hová viszed

2013. aug. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Merci szervízbe hordod a Swiftet, vagy mi? Természetesen nem reális, kb. duplája annak.
2013. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Suzu váltó 20-25 ezer forint környéke (legalábbis a neten, most vasárnap délben nem ballagok át a helyi bontóba megkérdezni), kell bele kb. 2,5 liter váltóolaj (ha drága fajtát veszel is csak 5000 forint), 50e forint drága munkadíjnak.


Egyéb alkatrész (kuplung, féltengely) cseréjéről nem volt szó véletlenül?

2013. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha én csinálnám, akkor korrekt az ár.
2014. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!