Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire jók az első kerék...

Mennyire jók az első kerék meghajtású autók?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy első kerekes Audi A6-os, mennyire jó? Jól gyorsul stb..?
2013. aug. 7. 17:13
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Valamint a dombokkal hogy birkózik meg? Felviszi annyira az autót egy elsőkerék meghajtás, mint pl egy hátsó?
2013. aug. 7. 17:13
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekünk első kerekes kocsink van,80 Le-s és simán felviszi bármilyen hegyre és nem csúszkál annyira,jah de viszont kapartatni nem lehet vele.
2013. aug. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát ez az Audi 200 lovas..
2013. aug. 7. 17:33
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha a 80 Le felviszi,nyílván a 200 Le is felfogja vinni a hegyre.Egyébként szerintem jobbak az első kerekes kocsik mivel ha nem akarsz drfitelgetni meg kapargatni mint egy idióta akkor tökéletes lesz.
2013. aug. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A mai személyautók 80-90%-a első kerék meghajtású. Talán nem véletlenül.

Nekem van első és hátsó kerekes is. Persze egyik sem 200 lóerős. Az első kerekest jobban szeretem, ha tényleg nem driftelésre meg ökörködésre kell, hanem normál közlekedésre.

2013. aug. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy normál, közútra szánt kocsik között mondj a BMW-n kívül hátsókerekest. :)

Nyilván ha olyan rossz lenne az elsőkerék hajtás, akkor már rég letettek volna róla.


De nem is értem, egy 200LE-s kocsinál aggódsz az emelkedők miatt? Akkor mit szóljak én 50LE-s kocsiban ülve? Még sehol se gurultam vissza, pedig negyedannyi "kraft" van a kocsimban. ;)

2013. aug. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Sinead ***** válasza:

Opel Omega például készült hátsókerék hajtással.

Egy 200 lovas Audi nem fog neked visszagurulni sehol, és elég jól gyorsul.

2013. aug. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Elhiheted hogy jól gyorsul, DE... ugyan ez a kocsi RWD hajtással még jobban gyorsulna !

A (nagy)dombokkal hát, nos...esetleg egy bekapcsolt klíma és egy lakókocsi kéne még mögé, hogy nehézkes legyen :D

Kicsit tépkedi is a kormányt 200 lóerő... ez negatívum (szerintem)

Viszont ha normális használatra akarja az ember tökéletes... Jaszkarizni meg marad az RWD

Azzal talán senki sem szállhat szembe, hogy egy hátsó hajtás élvezetesebb.

2013. aug. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ezt nem is mondta senki. :)

De ha már élvezetnél tartunk, akkor említsük meg a 4WD-t is. Na az a nem mindegy. :D

2013. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az összkerékhajtásban mi az élvezetes? Inkább biztonságos és unalmas, mintsem élvezetes. Bár az tény, hogy jobban gyorsul.
2013. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!