Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.8-as benzines turbó Audi...

Blinty666 kérdése:

1.8-as benzines turbó Audi lefújószelep? (Többi lent )

Figyelt kérdés
Kapott a TT-m egy hks sqv lefújószelepet ,jól szuperál ,szép a hangja és minden okés vele ,viszont egy szakember a napokban azt mondta ,hogy "dobjam ki **csába mert megöli a turbót ".Ez nagyon meglepett engem ,mivel nagyon sok helyen azt olvastam illetve hallottam,hogy minden szempontból jól ,ugyanis nem torpan meg a turbó ezáltal növekszik az élettartama ,valamicskét javít a váltások közötti gyorsuláson stb.Errefel azt mondja nekem ,hogy "ütést kap a turbó " .Lehetőleg csak hozzáértők véleményét és tanácsát kérném! Köszönöm .

2013. jún. 16. 11:27
1 2
 11/12 anonim válasza:
azzal nem is lenne probléma de ha valaki megmondaná nekem hogy mit is kéne venni meg hogy hogyan kéne össze rakni akkor azt nagyon megköszönném :)
2013. jún. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
[link] itt le van írva ,meg a webshopjában találsz is :)
2013. jún. 28. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!