Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy ilyen egyszerűbb optikai...

Egy ilyen egyszerűbb optikai tuningot mennyi pénzből lehetne kihozni?

Figyelt kérdés

A motorháztető meg a morcosítás nem kell.


[link]


2013. jún. 12. 21:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok boyracer. Nem szétpörgetni és uccarácsingolni szeretnék, hanem mert szeretem az ízléses tuningot nekem tetszik és kíváncsi vagyok, hogy ha nem kerül súlyos pénzekbe akkor szívesen belevágnék. :)
2013. jún. 12. 21:45
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha csak egy body-kitet, esetleg vmi tuning fényszórókat meg egy szép felni szettet akarsz, akkor néhány száz ezer ft-ból megáll a dolog.


Ha használtan be tudod szerezni a cuccokat, akkor talán 100-ból is kijön, bár attól is függ a szerelő milyen munkadíjjal rakja fel. Jó, mondjuk fényezni is kell, úgyhogy 100 alatt nem úszod meg.


Zsírúj alkatrészekkel lehet, hogy 3-4 kiló is rámehet.



Egyébként ízlésről nem érdemes vitatkozni az igaz, de szerintem a képen szereplő autó marhára ízléstelen, bocs.


Gagyi homasitás küszöb, m3 tükör, nukleáris csirkeháló elöl meg oda nem való króm a hókotró felett. A felnik még egész jók.


Értem, hogy mit mondasz, hogy nem akarsz need for speedet játszani a közúton, de egy ilyen kinézetű autóval akkor is boyracernek fognak nézni.


[link]


Ezt nézegesd át! Itt sem szép az összes, de komolyabb stílust képviselnek azért. Árban meg nem az számít, hogy komoly vagy gyerekes elemeket használsz fel, azaz nem feltétlen drágább jóra megcsinálni.


...de amúgy meg tényleg sorry, ízlés dolga igazából :)

2013. jún. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha konkrétan Micrád van, pl nézd ezeket


[link]


de mondjuk nekem ezek pont nem annyira jönnek be, mármint az átalakítások.


[link]


Ez is kisautó igazából, viszont ez gyönyörűszépen meg van csinálva!

2013. jún. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Nem konkrétan ilyet szeretnék, csak így nagyjából felvázoltam a terveket. Köszönöm az oldalt is. Vannak nagyon jó autók rajta. :D És igen ilyen Micrám van.. :)

2013. jún. 15. 01:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!