Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szüleim nem engedik a 125 ös...

Szüleim nem engedik a 125 ös sportmotort, holott van egy 50 es sportom, hogy győzhetem meg őket?

Figyelt kérdés
Azt mondják inkább kischoppert vegyek,mivel féltenek.

2013. máj. 26. 14:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

A 4éves kis négykerekűzés az semmit nem számít!

Az számít hogy minél több tapasztalatod legyen kint az utakon,és pluszba beiratnálak vezetéstechnikára.Vegyél 125-ös ETZ-zét.HA egy picit megpöccinted akkor lenyomsz vele mindenkit az útról :)

2013. máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
2ütemű a 125 ös sport...:/ egy rs125 ön gondolkodtam...azok jó árban vannak.
2013. máj. 26. 15:29
 13/24 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jó árban vannak de egy nagy hulladékok is.Ha ebben a kategóriában akarsz sport motort kapni,jót megbízhatót nem fogsz találni,ha csak nem a szalonból hozod ki és vigyázol rá!
2013. máj. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Az előzőnek igaza van! Kezd egy MZ-vel! Attól, hogy még 125-ös, attól itt is bekell tartani a léptéket, mert az rs csak egy 30+ LE gépezet, amit azért meg kéne szokni, és azért egy 7-8 LE-ről átülni egy ilyenre nem a legjobb dolog. Az MZ-vel jársz egy évet, de legalább lesz egy kis tapasztalatod. Sőt! Szerintem meg is szeretnéd azt a motort, annyira, hogy nem izgatna egy sportgép.
2013. máj. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Nekem is Mz-zém van csak nagyobb,és nem tagadom hogy a rabja vagyok! :)

És nagyon jól mennek ezek gyárilag is.

és hozzáteszem még mindig versenyeznek velük és nem csak mz kupákon!

2013. máj. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Névtelenül nevű válasza:

A 10-es válaszadó jól összefoglalta. Az lenne a legjobb, ha édesapádat megkérnéd, olvassatok együtt a neten a témában, plusz mutasd meg neki ezeket a válaszokat.

Amúgy a szülő az szülő, a szava szent. De addig beszélj vele, ameddig hajlandó elmenni a témában. Feltétlenül válaszd külön a motor vásárlást és a kategória váltással járó előnyök/hátrányok vele való megismertetését.

Először mindent tegyél meg, hogy értse, mit jelent egy 125-ös motorral való közlekedés, beszélgessetek, olvassatok együtt.

Ültesd a térdedre, és beszélj neki. :)


/De ha így sem, akkor fogadd el tőle./

2013. máj. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi. És miféle előnyökről beszéljek vele? Segítenétek?esetleg hogy adjam be neki a témát?:)
2013. máj. 26. 18:35
 18/24 anonim ***** válasza:

Elönyök:

(nem szívesen de segítek)

-tudsz haladni a forgalommal,ergo nem kell attól félni hogy hátulról elcsapnak,hogy kerülés közben kilöknek.

-Szal egy lassan haladó segédmotor olykor veszélyesebb,de legalább nem jönnek ki elé kanyarban.

-Amire érdemes figyelned:sose bízz abban hogy megadják neked az elsőbbséget!!!Ezt jól jegyezd meg!Ha látod hogy valaki kiakar eléd hajtani inkább legyen a kezed a féken és menj az út másik oldalára.

-Még jó érv:a kis 50ccm annyira nem bírja a kiképzést,minél nagyobb ccm egy motor annál megbízhatóbb mert kevésbé tud tönkremenni,erősebb alaktrészekkel van szerelve stb stb.

-Jó érv:Tudsz vele csajokat is vinni! :)

-Túrára alkalmasabbak

Ha megakarod őket győzni akkor ne gyorsaságit mondj hanem mondjuk túra gépet.

Ebben a kategóriában hondát apriliát ne vegyél mert azok ot hagynak az út szélén.Mondjuk ebben az egész kategóriában a kis ETZ-zék a legmegbízhatóbbak szerintem és amiket lehet is venni azok jó állapotúak.

Egy 125ccm-mel élvezhetőbb a motorozás is.

Mi a bajod a jelenlegi motoroddal hogy csak így 1 év után lepasszolod?

Lehet látni hogy nem vagy tisztába hogy mennyit kell melózni egy motorért...

Na mindegy.

2013. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Raplizik,romlik,nem bírja a 90 kilómat. De,tisztában vagyok vele mennyit kell,minden nyáriszünetben 1 hónapot legürizek.Sokat segíek amikor lehet. Köszi szépen a tippet..:)
2013. máj. 26. 19:23
 20/24 anonim ***** válasza:
2013. máj. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!