Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szüleim nem engedik a 125 ös...

Szüleim nem engedik a 125 ös sportmotort, holott van egy 50 es sportom, hogy győzhetem meg őket?

Figyelt kérdés
Azt mondják inkább kischoppert vegyek,mivel féltenek.

2013. máj. 26. 14:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Én se engedném. A kocsit bármikor odaadom a gyereknek, mert tudom, hogy abban 10 légzsák meg svédacél védi. A motort el lehet felejteni, az csak arra jó, hogy meghaljon.
2013. máj. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
hát ez egy nagyon jó kérdés :D te fogod megvenni vagy apudék a motort??mert ha apudék akkor szerintem 2 lehetőséged van vagy addig mondod a sportot ameddig meg nem unják és vesznek egyet vagy beleegyezel egy kischopper-ba,ha te veszed akkor nincs beleszólásuk legalábbis nálunk így van.
2013. máj. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Szülő az szülő,de ami meg van írva...
2013. máj. 26. 14:33
 4/24 A kérdező kommentje:
Fele fele arányban adnánk a pénzt.:)
2013. máj. 26. 14:34
 5/24 anonim ***** válasza:
na megszólalt egy motorgyűlölő.Amugy meg mit érsz a légzsákoddal meg az svéd acéllal ha véletlen egy kamionba száguld bele 90-el???
2013. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
legyen saját kereseted aztán azt veszel amit akarsz hamar eltelik az a kis idő addig is széles kátyúmentes utat
2013. máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Névtelenül nevű válasza:
Hány éves vagy? Mióta vezetsz? Volt már baleseted?
2013. máj. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

50-es "sportmotorral" is meg lehet könnyedén halni,sőt robogóval is meglehet halni.Ez szerintem senkinem nem vitatéma.

HA nagyobb sportmotort akarsz venni akkor menj tedd le rá a jogsit,majd vegyél magadnak egyet.Az akkor lesz csak a tied és senki másé.Mert ha anyádék veszik meg akkor nem leszel több egy anyuci kedvencénél.Ha nagyobb motor kell magadnak akkor dolgozz meg érte!

Nekem sem díjazták hogy elmentem jogsira és vettem egy motort magamnak,de nem tehettek mást mert megdolgoztam érte és megvettem magamnak! Szóval hajrá! :)

2013. máj. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Most járok jogsira 125 ösre,1 éves 2kerekűmotor tapasztalat de 4 éve quadozok,nem soha nem volt balesetem. Most nyáron tervezek dolgozni de akkor is kb csak 350.000 ftm lesz ha eladom a mostanit is. Nemtudom hogy beszéljem meg velük anyukám még engedné de apu nem.. nem vagyok az a vadállat száguldozó típus...
2013. máj. 26. 15:13
 10/24 anonim ***** válasza:

Gondolom az 50-es kétütemű, és a 125-ös négyütemű lenne.

Mondd ezt nekik: (amúgy igaz is)

- A kétütemű és 4 ütemű közti elvi különbségek miatt nem lenne lényeges különbség teljesítményben, (egy 50-es kétütemű kb 100-as négyüteműnek felel meg) viszont a nagyobb nyomaték miatt jobban motorozható lenne, nem lendületből kellene menni. Emiatt biztonságosabb.

A végsebesség nem nőne sokkal, mindkettővel lehet száguldozni, ha akar az ember.

- A rendszám miatt, ha ellopják, nagyobb esély van a megtalálására.

- A 125-ös lehet hogy valamivel nagyobb testű, így jobban észreveszik az autósok.

2013. máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!