Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sokba kerül egy sportmotort...

Sokba kerül egy sportmotort újrafényeztetni?

Figyelt kérdés

Mikor látom a videókban, hogy egykerekeznek, meg ilyesmi, és elesnek, és a motor végig csúszik az oldalán.

Sokba kerül az egyész motor oldalát újrafényezni?



2013. márc. 31. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Bukógomba (vagy cső) nagyban megvédi az idomokat; láttam olyan videót ahol kanyarban történő kicsúszás után nem is sérültek ezek a részek.
2013. márc. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hy!

Az attól függ hogy kihez viszed,milyen festékkel,mennyi javítanivalóval.

30ezer ft-tól a csillagos égig mehet az ár ha az egészet kell fényezni,ha meg nem nagy területről van szó akkor 20-től fölfelé.

A jó festékeknek is 2000ft a decije ha meg metál akkor több.

2013. márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy motorra maximum 1 liter ami szükséges szerintem. De lehet hogy kevesebb sőt biztos . Ennek az ára legyen ugye 20 ropi a többi anyag higító edző lakk plusz egy 20-as akkor eddíg 40 ropi lefestik és a vég összeg olyan 100 ezer -150 ezer környékén van . Azért mondom ezt mert én a haverom itthon fújtam le, az anyagokat autófestékboltból vásároltam meg mindennel együtt 35 ezer körül fizettem és x összegért lefújtam :D ,ha elvitte volna festetni műhelybe az első árajánlat amit kért 175 ezer forintról szólt :D és most csak egy wartburgról beszéltem :D
2013. márc. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!