Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sok sportmotort miért ilyen...

Sok sportmotort miért ilyen dumával hirdetnek?

Figyelt kérdés

""Kihasználatlanság miatt eladó"

Amikor megvettem nem tudta, hogy nem fogja kihasználni??


2013. febr. 9. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
mikor az ember vágyik a motorra, azt hiszi majd egész nap azzal fog flangálni. aztán 1-2 évvel rájött, hogy már a környék összes helyén volt 100 szor, pályán is járt már, stb. nem tud annyi újat jelenteni a motor. én is nagyon vágytam a motorra, 4 évig használtam, majd kicsit ráuntam, ezért eladtam.
2013. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mert ez mind divatmotoros kávézó elé letámasztós körbeállós, ezek csak beszélnek a motorozásról nem pedig motoroznak
2013. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

PL:

Haverom is vett ezres gixert, rá 1 évre elment kamionozni.

Ezekután 5000 km-rel pedig eladta

2013. febr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vagy pl családot alapít és akkor már nem jut idő a motorozásra munka társam is így járt megvette 0 km-eresen (nem tudom milyen) cross motorját azt utána jött a gyerek és már nem jutott idő a motorozásra és így inkább eladta mint ,hogy a garázsba álljon előtte nagyon sokat motorozott szóval ez is egy ok a "Kihasználatlanság miatt eladó" -ra
2013. febr. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sokan azért is adják el mert család,gyerekek,az asszony nem ül föl az ember mögé és így már le is mondanak róla,lehet hogy túl sok volt a baleset lehetősége és beijedtek.

Találkoztam olyannal is akinek a bokájával voltak problémák és ezért adta el hogy ne otthon álljon a gépe.

Valaki azért adja el mert mondjuk lehet traktort vesz belőle vagy ki tudja.

Utoljára megemlítem azokat is akik azért adják el mert tudják hogy sokat kéne rákölteni még mert már túlment a megbízhatóság kilóméterén. :)

Amúgy az ilyen hirdetések alatt általában első vagy második tulajú régebbi mocikról beszélünk amik azért egy 10 évet lehet hogy ottnhon pihent a moci neki.sosem lehet tudni.

Egy a lényeg:motorvásárlásnál fontos hogy megfelelően mérd fel a moci állapotát,nézd meg milyen helyről tolják ki milyen állapotban,a tulajjal is beszélgethetsz egy picit onnan is sok dolgot ki lehet tudni megkerülős kérdésekkel.

2013. febr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyik haverom azért adta el a CBR-jét, mert egyszerűen nem volt pénze rá, hogy használja! Nem jött a meló úgy, mint előtte. Már pedig, ha nem csak 50-el bóklászol a főúton hétvégén 2 kanyart egy ilyen motorral, hanem kimész a pályára lenyomni egy 400 km-t hétvégén az sokba kerül... 2-3 tank benya, vérmérséklettől függően szezononként 2-3-végtelen garnitúra több tíz(száz)ezres gumi, olaj, lánc, esetleg törött idom.... Ez komoly pénz egy évbe, akár milliós tétel is.


Na, ő ezért adta el, mert arra nem kellett neki a motor, hogy az utcán bóklásszon egy 130 LE-s géppel, a pályára meg nem volt pénze.


Aztán mikor újra jól ment az üzlet megint vett egy 600-as cbr-t :)

2013. febr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én nem tudom én is csak akkor adnám el a motort ha már régi kopott vagy ilyesmi de én vennék egy másikat én szerintem nem tudnák a nélkül élni nekem az a hobbim hogy motorozzak,túrázzak vele jó kis kikapcsolódás,azért nem adnám el a motorom mert a barátnőm nem ülne fel rá kit érdekel
2013. máj. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!