Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyorsasági/sportmotort szeretn...

Gyorsasági/sportmotort szeretnék. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nincsen konkrét elképzelésem. Jól nézzen ki, szép hangja legyen.

Nincsenek tapasztalataim hogy melyik, miért jó, meg mik a típushibák.


régebbi gépek közül akarnék választani, max fél milliót szánok az egészre.



2012. okt. 1. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad hogy hány köbcentiben gondolkozol. Ha 125 akkor Cagiva Mito, Honda NSR, Ha nagyobb akkor Kawasaki zxr, Honda cbr, Suzuki GSX (Esetleg GSXR)
2012. okt. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ZXR 400. Fél millióért már nagyon jó állapotút veszel. Szubjektív véleményem szerint a leggyönyörűbb hangja neki van, sportmotor kategóriában - nyilván ebben a lökettérfogatban.
2012. okt. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

jah igen köbcenti..

600 körül gondolkoztam azmár ugy jófélle, de lehet kezdésnek egy 400 as is elég lenne...

2012. okt. 1. 17:28
 4/12 anonim ***** válasza:

Kezdésnek egy 125 is jó lenne, hidd el;)


Amúgy +1 Kawasaki ZXR 400-ra, gyönyörű hangja van, nagyondögös gép is, és megy is.:D (Az az álmom, hogy egyszer egy olyan álljon a garázsban... Csak az még odébb van, perpill 50 köbcentis NSR-el rajulok xd)

2012. okt. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát ha kezdő vagy és nem nagyon ültél még motoron ,akkor a 250es is sok lesz, ezt nem rosszindulatból mondom, én is ültem volna egyből 1000es sportgépre, de muszáj kis köbcentissel kezdeni amig belejösz a motorozásba.
2012. okt. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

most relatív, hogy mennyire nem ültem még mocin...

4 év van mögöttem kisköbcentiben.

most egy széttuningolt 4 felömlős 80 ccm es simsonom van, aminek majdnem 100 a vége...

jo, tudom, hogy távolról sem sportmotor meg semmi, ezzel cska azt akartam mondani ,hogy ultem már motoron, d enem nagy motoron!


nem akarok iylen 125 ösöket venni...

maximum a750 es honda, de az nagyon amx már, ink 600 asokba gondolkoztam......áhh azért 1000-s gépekre nm ülnék fel kezdőnek...

de meglesem ezt a 400 as kawa csodát, amit mondtok..:D :))) jolhangzik nagyon dicséritek :)

2012. okt. 1. 21:45
 7/12 anonim ***** válasza:

Jaaa, akkor stimmel, védülis akkor szerintem mehetnél már arra a kawára, de csak ésszel. 600 még sok így is. Amúgy én is kismoccerral 100 körüli végtempóval tolom:PPP


Szerintem azért tudsz véltani stb., ha tiszteled a kawát, akkor jöhet. (Egyébként csajozni is jó:DD)

2012. okt. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

egyre jobban megtetszik a kawa 400 zxr az elmult kb 3 órába ezekról olvastam, meg néztem vidiket...:D

tényleg jó hangjuk van nagyon :D és bőven elégnek tűnik kezdésnek..:D

aztírjék kb 210 et mennek..hát azért a 100 után..ez jeletős előrelépés....:D

nameg tetszik az is, hogy nem tömegmotor, neten is viszonylag kevés eladó van..:D

2012. okt. 1. 23:14
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ZXR400 nekem is nagyon tetszett amíg nem mentem vele. ELmondhatatlanul kényelmetlen, inkább sportcélokra pályára való mint közútra. Kényelmetlen fapados ülés, és nagyon előre kell görnyedni.
2012. okt. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
mz etz 250!
2012. okt. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!