Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok erről az autóról?

Mit gondoltok erről az autóról?

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 10. 17:32
1 2
 1/12 pinkpancser ***** válasza:
2000 februári, Magyarországon újonnan üzembe helyezett, KUW rendszám... ez nekem kicsit furcsa.
2013. máj. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem is rögtön ez tűnt föl. Én rákérdeznék, hogy mi az oka annak, hogy nem az eredeti rendszám van rajta.
2013. máj. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 pinkpancser ***** válasza:
Ja és mivel magyar kereskedőről van szó, a km állást szorozd meg 5-el, akkor kb közelíteni fog a valós adatokhoz. De sokkal jobb, ha semmi adatot nem veszel komolyan, hanem csak állapotot nézel. Bár megvétel után úgyis rámegy még pár százezer...
2013. máj. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért menne rá pár százezer? Ezek az 1.6 fapad A4-ek nem akkora pénztemetők, mint az A6/A8-ak.
2013. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 pinkpancser ***** válasza:
Tapasztalat alapján a kereskedő szavaitól függetlenül érdemes beleszámolni egy vezérműszíj cserét, ha már meg van bontva nem árthat egy szivattyúcsere sem, olajcsere alap, fékek majd kiderül ha le van bontva...
2013. máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Magyarországon újonnan üzembe helyezett.


Ez (szvsz) jelentheti azt is, hogy nem külföldi import autó. Arra, hogy hányszor volt eddig forgalomba helyezve, nem tért ki.


"Fapad"

Hááát, kinek mi. :D

2013. máj. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

""Fapad"

Hááát, kinek mi. :D"


Jó lehet itt kicsit erős volt. Ha megnézed az 1.6-os A4-eket, elég sok akad, manuál klímával meg kurblis ablakkal...

A futóműve sem olyan túlbonyolított, mint az A6-nál.

2013. máj. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És vajon mért volt kivonva a forgalomból?
2013. máj. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert nem használta, vagy nem volt pénze fenntartani, vagy csak egyszerűen új rendszám kellett neki. (Találkoztam már ilyen emberrel...)
2013. máj. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen volt kivonta forgalomból. haver elhagyta az első rendszámát, kapott újat. Sikerült elhagynia még egyszer, onnantól rendszámcsere.

Amikor átiratod, akkor is kérhetsz új rendszámot, indokolni sem kell, 23000 és kész.

2013. máj. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!