Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda oktaviat szeretnek...

Skoda oktaviat szeretnek venni, mit gondoltok az autorol, tapasztalatok? Ervek ellenervek?

Figyelt kérdés

2004, 2005 tol gondolkodom 5 ajtos vagy kombi mindegy mert nagy a csomagtere es konnyen pakolhato

alkatreszeket konnyu-e talalni hozza? (vw)

milyen motorral vegyem?


2013. febr. 8. 10:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

[link]

ilyenre gondoltam

2013. febr. 8. 10:10
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt .Közeli ismerős haverok 5-6db.Mind meg volt vele elégedve.Volt aki többször is úja Octáviát v SuperB vett. Én nem tudok róla,hogy fikáznák őket.
2013. febr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%

Jók azok is mert a volswagen gyártja az octaviakat is annyi hogy szerintem olcsóbb hozzájuk az alkatrész.

Én azt mondom ha a takarékosság számít neked 1.9 tdi motorral szerelt változatot vegyél annak 5-6 liter közöt mozog a fogyasztása attólfügg milyen a vezetési stílusod.

Ha a kényelem is számít úgy mint az előttem író is mondta van az Octáviának egy nagyobb változata a super B ez jóval tágasabbb a sima octáviának és ha sokat ménnél majd messzire akkor jobban járnál ha a super B-ét választod.

[link]

2013. febr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

ismerem a superbet is, de az tul nagy nekem, az amugy egy Passat,

nekem evi max 5 alkalom ami hosszabb ut(1000km) esetleg neha par szaz kilometer( 200-300km), legtobbet varos es orszaguton megyek napi 40-80km, hetvegi 100-120km (de ez sem mindig)

nekem is az 1.9 huz a szivem mert, a 2.0 pdtdi motor amirol eleg sok rosszat halottam, es szerintem a 100 loero eleg egy ilyen autoba, es passatban ez a motor elmegy 5-6 literrel

2013. febr. 8. 12:28
 5/13 anonim ***** válasza:
apámnak 2007es Octavia Mk2-je van (az újabb). Én is sokat megyek vele. elég kemény az ülés, magasan is van és a kormány túl vastag, de ezek csak kényelmni dolgok. Amúgy megbízható és jól fogyaszt. Cserébe elég gyenge a nyomatéka, de ruganyosan megy, nem ráz. Jó vétel, ha sima autó kell valakinek.
2013. febr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
ja akkor bőven elég a kissebb sima octavia is és szerintemm a 100 lóerő is elég nem mindenki akar versenyezni igaz kérdező mi nyugodt pilóták vagyunk :))
2013. febr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Régen nem panaszkodtak az emberek hogy nincs elég erő a kocsiban mikor csak trabik wartburgog meg ladák gurultak de acélnak megfeleltek mégse kellet gyalog menni akkor egy 100 lo erős kocsi nehogy ne legyen márn elég a 90 hez meg a 130 cas autópályán
2013. febr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagyon jó autók, nekem jó tapasztalataim vannak velük.
2013. febr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Csak dícsérni tudom őket ,még szerelőként is :)

Nem sok munkát ad ....

2013. febr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

A TDI motor ebben az autóban szuper. Nekem benzines 1.4-em van, az is jó, csak sokszor idegesítően lomha. Ezzel a szériával rengeteg a probléma aminek a javítása nem 2 fillér.

Ajánlom figyelmedbe az alábbi oldalt: [link]


Egyébként a futóműve szuper, nagyon kényelmes az első ülés, a hátsó viszont kemény. Hatalmas a helykínálat mindenhol, a csomagteret sosem tudtam még telepakolni. Fogyasztása városban 10-11 liter, vegyes úgy 7 körül van. A dízelről sok jót hallottam, annak természetesen sokkal kedvezőbbek ezen értékei.

2013. febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!