Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasmütét után hasszorító?...

Hasmütét után hasszorító? Tapasztalatok? Érvek és ellenérvek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon attól függ, hogy milyen műtéted volt
2012. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Édesanyám a hasműtétje után viselt hasszorítót és sokat segített a gyógyulásában, szívesen ajánlanám neked is, de szerintem kérd ki az orvos véleményét. Nem tudjuk, hogy milyen műtéted volt és igazán kompetens választ csak szakember tud adni. f


20/L

2012. jan. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem hasplasztikám volt és 6 hétig kellett utána hordanom, folyamatosan kellett engedni a méreten. Nem tudom mi szólna ellene, ez az orvosi utasítás.
2012. jan. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasműtétem, de nem hinném, hogy segített volna bármiben is. Másnap reggel felkeltem és azóta is fent vagyok. :) Esetleg az első 1-2 napban tart annyit, hogy könnyebben mozoghass. Viszont az én ellenérvem, hogy nem biztos kell segítség ahhoz, ami egyedül is megy jól...
2012. jan. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy hatalmas (emberfejnyi) cisztát vettek ki belőlem. Már 7 hete hogy műtöttek. A doki szerint már nem kellene fájnia. 2 vágás van rajtam,fordított "T" alakban. Mozgok már rendesen,hajolni nem tudok.Azért kértem érveket és ellenérveket,mert mindenki mást mond. A doki azt mondta ha úgy gondolom,hordjam,de kérdezzem meg olyantól aki már átesett ilyesmin,hogy mi a tapasztalat.
2012. jan. 17. 11:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!