Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hálós vagy fa járóka? érvek-el...

Hálós vagy fa járóka? érvek-ellenérvek?! Mikor kezdted használni? Ha emelhetős volt, meddig használtad felemelve? Egyéb tapasztalatok?

Figyelt kérdés

ütötte már be a fejét a gyereked fa járókába?

meddig tudtad használni?


2010. jún. 4. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

csak fa. A fából jól kilát (és te is jól belátsz), meg tud kapaszkodni, felállni, jóval nagyobb és a fejét csak egyszer üti be.

én fél évesen már beleraktam őket amikor a munkámat végeztem a lakásban és amikor már 3 volt, volt hogy mindhárman bent ültek, mert az 5 éves is bekéredzkedett és ott játszottak.

2010. jún. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerntem is fa. Lehet kapni bele "betétet", aminek van körbe fejfédő része, olyasmi mint amit a kiságyba kell rakni, így nem üti meg magát. Nálunk 4 hónaposan volt benne először, szinte egész nap, így mindig szem előtt volt, csak aludn vittem fel a kságyába. Most 1 éves és ha valamit szeretnék csnálni pl. főzni csak beleteszem.
2010. jún. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt járókánk, el sem férne(Panelllakás). De nem is volt rá szükség, meg volt nélküle, 16 hós már. Bocs az OFF-ért, csak megírtam hogy nálunk hogy volt. Amíg kicsi volt a hordozóba volt velem, aztán meg a kiságyba ha olyan dolgom volt.
2010. jún. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem van fa járókám. szerintem is azt vedd, mert abba majd fel tud kapaszkodni. amikor még nem állt fel addig beletettem rácsvédőt. de amikor már elkezdett felállni elesett és verte be a fejét. de nem annyira durván. biztos fog egy párszor esni benne de azt megteszi akkor is ha nem veszel neki. nekem jó mert ha ki is megyek akkor tudom hogy biztos helyen van. ha tehetes mindenképp vegyél és fából. az anyósom varrt az aljára plusz betétet ( szivcsot vett behúzta egy anyagba-mint egy párnahuzat- és odakötöztük a rácshoz ) így még puhább lett neki és melegebb is alulról
2010. jún. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem sajna hálós volt.

Azt nem ajánlom, mert nincs mibe kapaszkodni, sűrű a háló, alig látni ki belőle és a hely sem túl nagy benne.

Másik anyukáknál láttam fa járókát négyszögletest és sokszögletest is, emelhető alja volt, kiságynak is elment, nagy belső térrel, nem mellesleg van mibe kapaszkodni és kilátni belőle.

2010. jún. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fa járókája van babámnak. Kb három hónapos korától használjuk a nappaliban. Az alja fel van emelve egyelőre, mert még nem ül, és pláne nem áll, nekem pedig nem kell a földig hajolnom érte. Szeret benne lenni, ez a játékkuckója. A fejét nem emlékszem h valaha beütötte volna, de a lába gyakran kilóg, így meg kell időnként "menteni". Most 8 hónapos, legtöbbször a szőnyegen játszik, de azért hasznát veszem a járókának is: beleteszem, ha pl mosdóba kell mennem, de van h ott szívesebben eljátszik, mint a szőnyegen.
2010. jún. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csakis fa. Mi az ebédlőt áldoztuk fel :) De a baba jól elfér, jól kilát. Igaz most már csak ketrecnek hívjuk, mert akkor kerül bele, ha sürgős kifutni valónk van :)


Három szinten emelhető, bélelt betétet és "oldalfal" betétet anyukám varrt bele.

2 hónaposan raktuk bele, legfelül addig volt, amíg fel nem ült 5 hónaposan. Akkor a középső részen volt amíg fel nem állt 7 hónaposan. Most már legalul van, lassan már talán ki is mászik :) 1 éves

2010. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm!!

anyósmama vesz nekünk és a fejbeütés miatt ő a hálósat gondolta, de nekem szimpisebb a fa. elolvasta a válszaitokat és fa emelhetős járókában maradtunk.

2010. jún. 4. 22:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!