Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi lenne elég a terveim...

Mennyi lenne elég a terveim megvalósításához?

Figyelt kérdés
Sziasztok.16 éves koromban A1-es jogsit le szeretném tenni. Egy Aprilia rs 125-öt fogok venni..Erre a kettőre össze fogom dolgozni a pénzt,illetve apukámtól is kérem majd kis támogatást..De.. Használt motort szeretnék ugye venni,és olyan személlyel fogok menni keresgélni,aki ÉRT hozzá.Szóval,ah megvettem a motort,hogyan kezdjem?Gondolom nem egyből rápattanás,aztán sutty . Ugye papírokat vele együtt "adják". Milyen papírokat kell majd NEKEM csináltatom?Vagy kell-e? Felszerelést is kell majd vennem.El kell utána vinni szervizbe,vagy valahova átnézetni a biztonság kedvéért? Ez a mocin,meg a jogsin kívül mennyibe fog fájni?(mocit kb 300-350-ér szeretnék keresgélni) Köszönöm a válaszokat.

2013. ápr. 30. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ezektől óva intenélek Téged, ugyanis minden kis pelyhedző suhanc hajtotta már. Rendszerint ész nélkül.

DE tegyük fel, hogy sikerül kifognod a tökéletes példányt, amire semmit nem kell költeni, akkor csak átírás, biztosítás (ezekre találsz neten kalkulátort), valamint akármit állít az előző tulaj, OLAJCSERE!

2013. ápr. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele,hogy rengeteg az agyonhajtott,viszont "fantasztikusnak" feltüntetett motor. Ezért ugye eléggé vészes a válogatás.
2013. ápr. 30. 22:16
 3/3 sanya93 válasza:
Ha akarod tudni én pár éve vettem nagyobb mocit, egy normális ruha azért nem árt a motorra meg sisak szerintem ezek a legfontosabbak, + ugye csizma kesztyű,nekem ez 420 volt,de elégggé jó ruhát vettem nekem ez a legfontosabb.,persze olcsóbban is van sokkal ,de mindenki azt vesz amit akar. Átiratás + eredetvizsga ez 30-40e. Mondjuk a ruhán spórolsz vegyél használtat 100-120 körül faszát lehet kapni sisakot is találsz már 70 körül jót csizma 40 használtba.szóval alaphangon is 600e-700e .D
2013. máj. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!