Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nekem komoly terveim vannak....

Nekem komoly terveim vannak. Anyu mért nem tud ennek örülni?

Figyelt kérdés
Egy 8. osztályos lány vagyok és ugye most a továbbtanulás előtt állok...Én nem bírom már itthon és koleszos akarok lenni...el váltak a szüleim, anyukám az Alföldön (amit utállok) Apu meg a Dunántúlon ahol én is felnőttem, 2 éve elváltak a szüleim és anyuval maradtam és mivel a pasia alföldi mi is le költöztünk erre a szar helyre...boccs a kifejezésért, de nagyon nem szeretem :// Úgy érzem se anyu se apu nem foglalkozik velem és, hogy csak a barátaimra vagy magamra számíthatok ezért koleszos akarok lenni...és, ha már alföld akk elmenni innen 1 órányira szegedre, de anyu ennek nem örül...apu meg nagyon támogat benne szegeden turisztikai értékesítőnek fogok tanulni azaz kapok szakmát, érettségit és emelt szintű angol nyelv vizsgát, anyu meg azt akarta, hogy mennyek ide a közelbe szentesre fodrásznak, de nem akarok fodrász lenni, mert diplomát szeretnék és esetleg az után foglalkoznék a fodrász szakmával is...de anyu ezt nem érti meg, hogy én itt nem érzem jól magam és inkább menekülök és inkább választok egy jó szakmát, mint egy fodrászt vagy kozmetikust....egyfolytába veszekszünk ez miatt anyával...mit tehetnék?? Én Szegedre akarok menni...:/

2013. márc. 22. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
A költségekkel is számoltál, amit anyádnak kell fizetni? Birja?
2013. márc. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Apu állná a fele költséget...a másik felét anyának kell...
2013. márc. 22. 16:51
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy jobban ismeri a képességeidet... (gondolok itt a helyesírásra, mennyek és társai).
2013. márc. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindenből 4-es 5-ös vagyok...
2013. márc. 22. 17:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#1 vok. Nem az a lényeg, hogy hogyan osztozkodnak a te költségeiden, hanem a ráesö részt ki tudja-e gazdálkodni képzésed idötartama alatt?
2013. márc. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát a jegy az csak egy dolog, de a szövegkohézióval vannak bizonyos problémák. Emelt szintű angol nyelvvizsga (egybeírandó) pedig nincsen, emelt szintű érettségit teszel és ha sikeres, akkor az egyenértékű lesz egy középfokú nyelvvizsgával. Csak gondoltam kijavítom a tárgyi tévedéseket.

De biztos van más oka, hogy nem enged az anyukád. Valószínűleg félt és nem magával az iskolával van problémája.

2013. márc. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
mennyek vagy ne mennyek. nem hiszem hogy 4es 5ös...
2013. márc. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
4,1 lett az átlagom...egyébként meg mind egy nem, ha már felvettek az iskolába??!
2013. márc. 22. 17:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem mind egy, neked nem mind egy, ha nem bírod majd.
2013. márc. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!