Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régebbi kocsik műanyag lökhárí...

Régebbi kocsik műanyag lökhárítóját hogyan lehetne felújítani?

Figyelt kérdés

Sok helyen látom, hogy a régi kocsikon a műanyag lökhárítók fel vannak újítva, csillognak-villognak, olyan, mintha most jöttek volna ki vele a gyártósorról.


Az enyém eléggé ki van fakulva, és nem egy szép látvány. Mit lehetne vele tenni? Ezt hogy csinálják? Bekenik valamilyen anyaggal, ami felfrissíti? Vagy le van fújva festékkel?



2013. ápr. 23. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A jobb állapotú lökösökre lehet kapni egy műanyag ápoló sprayt amivel csak lefújod,és olyan mint ha új volna.Természetesen ha ezen már vannak karcok meg ilyenek annak a javítására már nem jó,ilyenkor már lehet festeni újra szerintem,kevertetni ugyanolyan matt színt hozzá és javítás és alapozás után lehet festeni
2013. ápr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy egyre gondolunk-e. Én festetlen lökhárítóról beszélek. Sima műanyag. Nincs rajta semmilyen festék. Maga az anyag van egy kicsit kifakulva.
2013. ápr. 23. 12:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Anno én vettem rá direkt műanyag lökhárítóra való cuccost. A lökös alján próbáltam ki. Olyan volt mint a tubusos cipőpaszta, de eléggé csíkozva dolgozott ezért inkább hagytam a fenébe az egészet.
2013. ápr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amit te láttál az biztosan festett vagy fóliázott!
2013. ápr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy festett volt-e, régi Opeleken és Fordokon láttam itt a városban. Tudom, hogy szoktak általában kinézni, de ezeken olyan szép fekete színük volt, mintha új lenne a lökhárító. Nem hiszem, hogy cserélve voltak. Lehet, hogy lefújták őket valamilyen egyszerűbb matt fekete festékkel, és attól lettek olyanok, mintha újak lennének?
2013. ápr. 23. 14:36
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél műszerfal ápoló sprayt a lidliben!

Üdv!

2013. ápr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Műszerfalápolót? És az bírja rajta az esőt, meg hasonló dolgokat?
2013. ápr. 23. 14:49
 8/11 anonim ***** válasza:

cipőpaszta!!!!


Amit korábban vettél az is az, csak más néven adják. Van ez a kis tégelyes, amin a szivacs külön van. Vastagon kend be! Nagyon fényes lesz tőle, főleg ha egy harisnyadarabbal felfényesíted!!! Kb 300 Ft/tégely

2013. ápr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Erre gondolsz? [link]


És ez mennyire tartós cucc? Úgy értem, hogy meg kell ismételni adott időközönként, vagy egyszeri dolog, és kész?

2013. ápr. 23. 16:04
 10/11 Napkiraly ***** válasza:
van külső felújító, olyan mint a műszerfalápoló, csak jobban bírja az igénybevételt
2013. ápr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!