Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az a műanyag alkatrész a...

Mi az a műanyag alkatrész a hengerfej bal oldalán?

Figyelt kérdés
A légszűrőt és a nevezett alkatrészt összeköti egy cső az én ugyanilyen Suzukimban, ez a cső le volt esve a helyéről 2000 km-n keresztül és az autó fogyasztása megnőtt kb. 7 literről 10-re. Egy olajszint ellenőrzésnél vettem észre a hibát, megigazítottam. Lehet a dologból baja a továbbiakban az autónak?

2013. ápr. 7. 02:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor levegőszűrő nélkül mentél gyakorlatilag. Baja lesz-e tőle? Passz, de gondolom nem viccből van benne szűrő.
2013. ápr. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos nem tett jót neki (teleszívta magát ganéval) de szerintem ennyit még kibír.
2013. ápr. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg milyen színű az olaj! Ha nagyon fekete egy olaj+szűrő csere ráférne!
2013. ápr. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olajcsere, mosó olaj, és utána bele a végleges új olaj.

Olaj és a mikroméretű sziliciumoxid (homok...) keveréke az egyik létező legjobb csiszolópaszta. Bejut mindenhova, siklócsapágyakba is... ez alatt a 2000 km alatt kb 100 000-t öregítettél a motoron, de nem gáz, a Suzukikban a motor gyakorlatilag örök életű a kasztni szétrohadásához képest, szóval valószínűleg az autó élettartamának végéig ki fogja bírni.

2013. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, link lemaradt: [link]
2013. ápr. 9. 04:55
 6/6 A kérdező kommentje:
Szóval arról a műanyag vacakról esett le a cső, mert egy barom szerelő nem rögzítette rendesen.
2013. ápr. 9. 04:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!