Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műanyag lökhárítót mivel és...

Műanyag lökhárítót mivel és hogy tudnék lefújni?

Figyelt kérdés
Kifakult évek alatt a fekete szín, teljesen szürke mára. Sima spray-vel essek neki, előtte meg alapos tisztítás?
2013. ápr. 18. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nos ha nem vészesen fakó akkor egy tipp. Sajnos nem mindig kapni, de nekem nagyon bevált. A lidülben néha vannak autóápolási szerek. Van müanyaglökhárítóra hab. W valami a neve mint a többinek, lilakupakos. Nekem a fakó szürkéből feketét csinált. Nem festék csak ápoló. 400 ft és mégis szuper. Tőbb alkalomra elég. Egy próbát megér.
2013. ápr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Több éve ilyen, teljesen szürke a színe mintha alapjáraton is ilyen lett volna.
2013. ápr. 18. 20:44
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2013. ápr. 18. 20:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Very Well valószínüleg erre gondol az első, de azt a céget megvette a MOTIP, de nem biztos. Mindegy, bemész festékboltba, és megmondod, hogy műanyagra -autó lökhárítójára való fekete festéket szeretnél. Én is ezt tettem, kaptam is. 400 ml, 800-1400 Ft között mozog az ára.


Igen, előtte lemosod, hagyod megszáradni, aztán lemaszkolni azokat a részeket, amikre nem szeretnél festéket, aztán lehet fújni.

2013. ápr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok, megtaláltam a festéket, fekete kupakos, Very Well! RAL 9005 akril festék, nekem 815 Ft volt, de ez 1 éve kb.


Gyorsan száradó akril festék, fa, fém, alumínium, üveg, kő és különböző műanyag felületekre.

2013. ápr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!