Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az baj, ha a használt autónak,...

Az baj, ha a használt autónak, amit kinéztem, csak 1 kulcsa van?

Figyelt kérdés
A pótkulcs nincs meg, kereskedőnél találtam a kocsit.

2013. ápr. 20. 19:43
1 2
 11/11 anonim válasza:

A 8-as felvetésre válaszolva: A google nem mindenható. Az üzlet honlapja a www.kulcsmuhely.eu címen megtalálható.

Itt a zárakat is átalakítják más kulcsra. Teljes kulcs és zárszerviz biztosított. Postai csomagban is el lehet küldeni a zárakat átalakításra, amiket posta utánvéttel elkészítve visszaküldenek a megadott címre.

Ha esetleg valamilyen kulcsuk éppen hiányzik, azt meg lehet rendelni a www.kulcscentrum.eu webáruházban.

Itt egyébként a kulcsok kódja alapján is készítenek kulcsot. Ha pl. egy autóvillamosság szerelővel (ha nem találjuk meg a szervizkönyvben, vagy valamilyen más - az autóval együtt adják - dokumentumban) kiolvastatjuk a az 1995 után gyártott autó komputeréből a mechanikus kulcs kódját, ez alapján elkészítik a kulcsot, majd postai utánvéttel elküldik.

A szóban forgó helyzetre ez nem vonatkozik, mert itt a zárakat kell átalakítani és ehhez készülnek új kulcsok.


Remélem segítettem.

Még egyszer a cím: Bp. XIV. ker. Hungária krt. 15. (Kerepesi út sarok, Stadionok METRO megállóval szemben, a sarki gyógyszertár mellett.)

2013. ápr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!