Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hasznalt auto vasarlas, es...

Hasznalt auto vasarlas, es annak menete?

Figyelt kérdés
Most keszulok autot venni. Elso autonak, kimeletes hasznalatra. Tudnatok nekem segiteni abban hogy mikre kell szamitani koltsegek teren? Gondolok itt a kotelezo cserekre, biztositasra, atiratasra, stb stb. Az auto nem az en nevemen lenne, en csak hasznalnam. Biztositas szempontjabol mire szamitsak, egy 15eves auto eseteben, ha megoldhato lenne hogy aki neven van a kocsi, 40eve vezet, videki, es rokkantnyugdijas. Az auto nem egy erogep. Minden mas koltseg erdekel amivel szamolni kellhet. Elore is koszonom! Udv
2013. ápr. 17. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztosítást átírást ki tudod számolni netes kalkulátorok segítségével.

Szerviz ami alap szerintem hogy rögtön cserélni kell: vezérlés, olaj/levegő/üzemanyag/pollen szőrű. Olajcsere. Fékbetétek, tárcsák állapottól függően. Aztán utána amilyen hibák előjönnek.

Az autó árának 10%-át, de legalább 100.000 Ft-ot szerintem különíts el erre a célra az átíráson és biztosításon felül!

2013. ápr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link] ide beírod a kocsi adatait, és pontos összeget ad. Biztosításhoz egy alkusznál könnyen kiszámolható [link]

Kötelező cserék meg autónként változóak, de én megvétel után biztosan cserélnék olajat és vezérműszíj szettet.

2013. ápr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2013. ápr. 18. 15:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!