Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az baj, ha a használt autónak,...

Az baj, ha a használt autónak, amit kinéztem, csak 1 kulcsa van?

Figyelt kérdés
A pótkulcs nincs meg, kereskedőnél találtam a kocsit.

2013. ápr. 20. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A kereskedésekben a legtöbb autónak csak egy kulcsa van, legfőképp a külföldről behozottaknak.

Ha nagyon kell, akkor 30K körüli összegért csináltathatsz még immós/távirányítós pótkulcsot is hozzá.

2013. ápr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egy sima kulcsot 3-ért másolnak.....
2013. ápr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha 15-20 évesnél fiatalabb autóról van szó, akkor nagy valószínűséggel nem csak olyan egyszerű kulcsa van mint egy lakatkulcs, hanem van benne valamiféle elektronika (pl transzponder, távirányító) is.

Ennek a másolását nem úszod meg pár ezerből. Az sem hátrány, ha megvan a kulcskód és az autó biztonsági kódja.


Nekem tönkrement az egyik kulcsom elektronikája, ezért most csináltatok másikat. Márkaszervizben 30+ ezret mondtak rá, de találtam egy másik szervizt, ahol 23 ezerért rendelnek hozzá a gyárból.

2013. ápr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja, igen! Annyiból baj, hogy ha elveszted, vagy megsérül az egyetlen kulcsod az autóhoz, akkor utána sokkal drágább lesz hogy egyáltalán kinyisd az autódat, mint ha lenne hozzá pótkulcsod.
2013. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt hiszem, mindenképp jó lenne egy pótkulcs, de sima, nem kell, hogy távirányítós legyen. Azért remélem nem lesz olyan drága! De most már legalább tudom az árakat nagyjából.

2013. ápr. 21. 09:20
 6/11 anonim válasza:
Sajnos azt nem te döntöd el, hogy sima olcsó, vagy drágább immobiliseres kulcsot kell csináltatnod. Az autó mivel indul, ez a lényeg. Érdemes elmenned a Bp. XIV. ker. Hungária krt. 15-be, (Kerepesi út sarok. Tel.: 06 1 222-59-49) Én is itt csináltattam. Itt az ilyen kulcsok 11.000.- Ft-tól vannak, de érdemes előtte megérdeklődnöd. Nem mindegy, hogy milyen csip kell hozzá. Ez befolyásolja az árát. Sok sikert!
2013. ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az, hogy mivel indul, illetve ez milyen kulcs azt majd csak a vásárlás után tudom meg? Vagy ezt ki tudja megmondani? Sajnos Budapesttől nagyon messze lakom.
2013. ápr. 21. 11:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi van ezen a címen? Milyen kulcsos? Mert a Google valami pékséget dob ki rá. :)
2013. ápr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Baj, méghozzá nagy. Azt a járgányt nemsokára elkötik...


Új zárak, hozzá két kulcs.


Vagy... hozd el egy kulccsal, és azonnal szerezz be egy váltó, vagy kormányzárat, vagy mindkettőt egyszerre.Nem sokat ér, de dolgozzon meg a tolvaj azért az autóért...

2013. ápr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es elmondta, hogy miért baj ez.
2013. ápr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!