Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinéztem magamnak 3 (használt)...

Kinéztem magamnak 3 (használt) autót, melyiket érdemes választanom? Melyik mennyibe kerülne mindennel? (lent)

Figyelt kérdés

3 autó számomra 3 külön (ár) kategória, minimum és maximum. Érdekelne hogy melyiket ajánlanátok a következő szempontok alapján: biztonság, időtállóság, alacsony fogyasztás, alkalmas hosszabb távú (külföldi német görög spanyol o.) utakra, valamint mindegyikről érdekelne hogy pontosan mennyi lenne a végösszeg (papírokkal mindennel ha azt venném). Hitelről mi a véleményetek, aki esetleg nem utasítja el elvből, mit tud ajánlani. Friss jogsis vagyok.

3 autó:

[link]

[link]

[link]


2011. febr. 6. 16:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Peugeot én alapból kilőném, az összes 307 egy rakás sz*r, de ennyi erővel az össze francia autót nyugodt szívezz kizárhatod ha jót akarsz magadnak meg a tárcádnak, a Mondeo és a Vectra nem rossz, de kezdő jogsival necces mert mindegyik egy batár. Fordok jók, nézz körül Focus-ok között is, de csak óvatosan mert sok köztük a céges lestrapált gép.
2011. febr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, várom a továbbiakat, azért ezt a 3 autót szedtem össze mert mindegyik más árkategória és mindegyikkel sokat utaztam, legalább "érzésre" tudok róluk valamit, nem teljesen vaktában. Mondjuk 307essel a legtöbbet, én is sokat vezettem, ment mint a golyó, biztonságosnak éreztem az autót vezetés közben. A többit még csak utazás szinten ismerem.
2011. febr. 6. 16:32
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezeknek a feltételeknek leginkább a japán autók felelnek meg pl: Toyota, Honda, Mitsubishi, Suzuki, Mazda ...
2011. febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekünk céges 307-es ünk van és a világ legrosszabb autója, ezt az ördög teremtette, mindig rossz, sose indul, rossza a kormány, a fék, a futómű, a motor, többet van szervizben mint amennyit megy.
2011. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Fordból ezt találtam:

[link]

2011. febr. 6. 17:25
 6/15 anonim ***** válasza:
Ezt a focust meg nem venném, ordít róla hogy vagizós kocsi volt meg a tescos tuning cuccok se árulkodnak jóról.
2011. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A belinkelt Focust én se venném meg mert feltűnő a kinézete.

Hamarabb észreveszik a tolvajok, a rongálók.

Ez az autó arra jó hogy felvágj vele hogy nem hétköznapi a kinézete, gondolom a tulaj hajtotta is rendesen.


A francia kocsikról sok rosszat lehet hallani, főleg a 307-esről.

A mondeo jó árban van, bár 1.8asat jobban megéri venni mert csak 1 literrel eszik többet, de 115Le-s.

Nekünk is Mondeonk van, kényelmes autó, levezettem már vele egyhuzamban 250km-t és meg se érezte a hátsóm.

2011. febr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
a fókusz ennyiért nagyon megéri:), én azt venném
2011. febr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Huhuhuhúúúú

Ez a focus aztán igen!

M3 tükör, krómgumi hűtőmaszk, sport kályhacső, teszkó kiegészítők, csodás festés, króm váltógomb, nagyfater kormányvédője... Ósános rendszámtáblakeret... Látszik, hogy valami hülyegyerekjárgány volt, amit nem kíméltek. Nem lepődnék meg, ha az olaj is VIP Car lenne benne.

Én ezt meg se nézném a helyedben.

2011. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi segítséget, várom a továbbiakat, eddig a mondeo a nyerő, esetleg egy kultúráltabb kókusz. mire érdemes figyelnem a "válogatásnál"? várom a további válaszokat tanácsokat :)
2011. febr. 6. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!