Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvezetés? Nem ártana...

Autóvezetés? Nem ártana családi ügyek miatt

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó hogy egy kis faluban lakunk 55-ös főút melett... és arról lenne szó hogy szeretnék megtanulni vezetni.. persze nem intenzíven csak ha valamit kéne segíteni pl egy zsák meszetet elvinni a faternak ha dolgozik... hogyan kezdjem???? először persze nem ülnék autóba hanem átvenném a kreszt stb... szóval én komolyan venném meg is tanulnám meg minden a rendőr nem akadály mert.. na mind1 is.. szóval Hogy kezdjem??

12/F


2009. szept. 24. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem merném megkockáztatni! Aki oda adja a kocsit még attól is elvehetik a jogsit!

Még ha vársz pár évet akkor megcsinálhatod legálisan is. De 2 év mulva mocira már megcsinálhatod.

Vagy akár bicigli után tudtok kötni valami kocsit azon is eltudod szállitani és ahhoz jogsi se kell..

2009. szept. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából itt többen vannak.. akik... na mind1..:D én nem igazán vezetném csak erre fele van gyakorlópálya és mikor ráérnénk szórakozásból.. vagy azért is büntetnek?
2009. szept. 24. 15:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudom, mit értesz "vannak,akik" alatt. Ne tedd. Ha mindenképp szeretnél megtanulni, menjetek ki valami erdős, földutas területre, ahol alig járnak emberek, és kérd meg apudat, hogy tanítson meg autót vezetni. Ha látod rajta,hogy nem tetszik neki, ne erőltesd.


A kresz... naigen. Az alapjait tanultam csak meg én is,pedig van jogsim. Próbálj meg letölteni "Autóvezetők tankönyve" című e-bookot a netről.



üdv,B

2009. szept. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Érdekelne az E BOOK de nem találom aki látja és tudja a linket írja meg plz
2009. szept. 24. 16:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Ami nem számít közútnak ott OK, de szerintem 12 évesen korai még. Én 14 évesen vezettem először földúton ;) akkor már majdnem OK.
2009. szept. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
őő ha falunlaknál..xD..ITT MÁR van aki 9 évesen traktort vezet..FŐÚTON meg autót. is... szal.. ja és nem szokott 50km/H FÖLTÖTT "utazni":D
2009. szept. 24. 20:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Megnézném hogyan vezetnek 9 évesen főúton. Amúgy én is vidéken élek, bocs. A traki meg egész más...
2009. szept. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!