Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kerékcsere cnetírozással 7....

Kerékcsere cnetírozással 7. 000-ért nem sok egy kicsit?

Figyelt kérdés
1300-as ladám nyári gumijai felniken vannak, állandó szerelőm lecserélte és centírozta (ezt külön kértem is, mert a télikkel félre húzott, bár ha jól tudom automatikusan is "jár"), mindezt 7.000 forintét. Kicsit gyanús az összeg. Szerintetek?

2013. ápr. 17. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy garnitúra felnim van, és tavasszal, ősszel cserélik rajta a gumiabroncsot a megfelelő évszakosra, centrírozással együtt 3800 forint volt ősszel a 4 db, persze nem kértem még blokkot sem.
2013. ápr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem 4 db 14-es felnire történő gumi felrakása, centírozássa került 6000 Ft-ba.

És nem kellett levenni a régi gumikat, sőt, még az autóra sem kellett felrakni őket.

Volt mellettem egy srác, tőle 2500 Ft-t kértek el, hogy az autón a téli kerekeket lecseréljék a nyárira. (Tehát 4 kerékcsere)

2013. ápr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ez változo nálunk a centrirozás db jaa 1500 pluszz a csere .de sokkal jobban járnál ha vennél 4 felnit es arra tennéd rá igy magad cserélheted ingyen.
2013. ápr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kb reális.
2013. ápr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem 5000FT a négy keréken a gumicsere téliről nyárira! tehát 8 darab gumim van és 4 darab felnim, már 5 éves az autó, visszahozta volna az árát még egy garnítúra felni, és akkor csak a kereket kéne cserélne, nem a gumit meg a felnit feszítgetni mindig... de hát nem volt akkor ennyi pénzem egyöszegben mikor megvettem az autót..., ezért 5000FT és nekem csak annyit kell csinálnom hogy beállok az udvarba aztán ha kész akkor kiállok, ja és centírpozza is, leveszi felrakja a kereket
2013. ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem sok.máshová kell vinni, és akkor kiderül.

a gumiszerelésben benne van a centírozás is, mert a'nélkül értelmetlen, és életveszélyes lenne felszerelni. ezt persze meg kell fizetni, ha tetszik, ha nem.


a félrehúzó kerekek valószínű, hogy még nem voltak ellenőrizve, vagy a futómű a hibás.

2013. ápr. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 nagy gyuri ***** válasza:
Mifelénk,1200ft/db centirozásal együtt szerintem sokat fizetél
2013. ápr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tájékoztatásokat!

Egyéb iránt azóta használtam is és erősen jobbra húz, úgyhogy valószínűleg viszem futóműveshez is. (téli gumikkal erősen balra húzott, most pedig erősen jobbra..)

2013. ápr. 19. 07:27
 9/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Tegnap rakattam fel a nyárit, és ugyanúgy 3800-at fizettem mint tavaly. Én csongrádi vagyok ha számít valamit az hogy nem nagyvárosról van szó.
2013. ápr. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem a téli-nyári külön felnin van, így kerékcsere+ centirozás, légnyomás, 4600 Ft évek óta ,ugyanannál a gumisnál.5000-ből nem szoktam vissza kérni.
2013. ápr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!