Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kerékcserénél nem tudom...

Jakab Dávid kérdése:

Kerékcserénél nem tudom levenni a bal hátsót miért?

Figyelt kérdés
Lecsreéltem a téli gumit a nyárival és a bal hátsó sehogyse akar lejönni pedig már többször lefújtam a szerkezetet csavarlazító sprayvel és ütögettem már a gumit is de nem akar lejönni mit csináljak vele?
2012. márc. 18. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj vele egy 20-30km-s kört 90körüli tempóval, ha meleg könnyebben lejön a felni, egyébként nem marad más mint hogy belekapaszkodsz és rángatod mint a barom. Csak ne rántsd le a gépet az emelőről. :D
2012. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sarokkal rúgd le hátulról!
2012. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt ilyen.

A megoldás:

Lazítsd meg a csavarokat egy kicsit és irány kocsikázni! :D

Ha reccsenést, pattanást halassz akkor kocsit fel, csavarokat ki, kereket le :)

2012. márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 pagan ***** válasza:
így van neki kell ugrani nincs mese,tegnap én is így jártam,10 percig rángattam mire megindult,először gumikalapáccsal,de az nem jött be,én úgy szedtem le hogy benyúltam 2 kézzel megfogtam a belső peremet és jobbra balra rángattam,atom erővel,majdnem leesett az emelőről és így megindult
2012. márc. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De maga a csavar nem jön ki, vagy a kerék nem jön le?

Ha a kerék nem jön le akkor próbáld meg, hogy ritmikusan ütöd a gumi peremét. A lényeg az lenne, hogy az önrezgést tudd erősíteni és úgy ugorjon le. Nekem már jó párszor sikerült így levennem kereket :)

2012. márc. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
VD 40. Spricceld be és várj egy kicsit, majd veselkedj neki újra.
2012. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A 3. válaszra hívnám fel a figyelmeteket. Nagyon praktikus! Kis lazítás a kerékcsavarokon (én az 5-ből csak 3-t tettem vissza), majd 50-100 méter erős gázadással indulás + fékezés és már jön is le a kerék.
2019. dec. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!