Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol vannak az emelési pontok...

Hol vannak az emelési pontok kerékcserénél?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Önhordó karosszériás autónál leggyakrabban a küszöbök végein, alul. Szokták őket háromszög alakú benyomásokkal jelezni, de onnan is fel lehet ismerni, hogy a küszöb alján végigfutó él ezeken a helyeken magasabb, hogy biztosabban rá lehessen támasztani az emelőt.

Viszont ha nem ismered fel, akkor sincs gond. A küszöb két végén, a lengőkarokon vagy a bölcsőn meg tudod támasztani az emelőt, ezek nem hajlanak meg. Padlólemezen, küszöb közepén és váznyúlványon viszont nem egészséges emelni, mert nem mindig szeretik.

2011. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez teljes mértékben autófüggő, a kezelési útmutatóban lehet utánanézni. Nekünk pl. első keréknél a felfüggesztőkar, hátsónál a rugó fészke az emelési pont.
2011. aug. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4%

Rugó fészke...meg az eszed tokja...DDDdddd


Azthittem mamár nem látok ezekhez hasonló marhaságokat..


Tévedtem:)

2011. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A kezelési útmutatóból írtam ki, nem én találtam ki.

[link] 35. oldal második hasáb. Szólj nekik akkor, hogy marhaságot írtak nagyokos.

2011. aug. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!