Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik tipusú motort válasszam?

Melyik tipusú motort válasszam?

Figyelt kérdés

Malaguti F15 és Simson S51 Enduro-t közül választanék.Mindkettőről néztem véleményeket egyeránt találtam negatí és pozitív tulajdonságokat.

Arra szeretnélek titeket kérni hogy ti is irjatok erről a két fajta motorrol valamit,elsősorban azoktól válok választ akiknek van ilyen motoruk vagy volt. 100-150ezer forint körül gondolkodtam ugy gondolom ennyi pénzből már találok olyat amit egy 6-7 évig használnék



2013. ápr. 11. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

én inkább bedobok egy újabb típust :D


Honda Enduro 80/50. pont ilyen kategória, mint ezek, csak szerintem jobb. nagyon igénytelenül bántam vele, mégis mindig gond nélkül be lehetett rúgni. 120-ért adtam el.

2013. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, irnál egy linket hol találok ilyet motorokat?
2013. ápr. 11. 20:42
 3/4 anonim válasza:
egyszerűen felmész a hasznaltauto.hu vagy a motor.hu oldalra és a keresőben megtalálod amire vágysz. én is a honda-yamaha vonalat javasolnám. személyes tapasztalat: yamaha DT80 50-es papírokkal >>> olcsó, erős (kategóriájához és korához képest) és elpusztíthatatlan.
2013. ápr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előzőekkel értek egyet, 150 ezerét Yamaha DT 80 vagy Derbi Senda -t vegyél. Mindkettő kitűnő típus.

Simsont 100 ezerért semmiképpen ne vegyél, annak van értelme hogy veszel egy Simsont 40 ezerért és ráköltesz még 60 -at és akkor végeredményben van egy király mocid, de ha nem te csinálod akkor lehet hogy átver az eladó. :/

2013. ápr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!