Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a titka annak, hogy elsőre...

Mi a titka annak, hogy elsőre sikerüljön a forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 08:38
1 2
 11/12 JanoviczkiFerencné ***** válasza:
100%
Szia 2-es. Nyilván nem általános a pénzezés, de aki sokszor vizsgázik az bizony belefuthat. Nos az én GKI vizsgám: pár éve január, ónos eső, sötét este. A vizsgaidő 45 perc, én másfél óta után még mindig Pestről kifele megyek a busszal, nem visszafele a kiinduló helyre. Autók az árkokban, mindenhol potyognak a gyalogosok stb... A második óra végén a sűrű ködben tényleg gyatra voltam már eléggé, akkor buktattak meg, de akkor már tudtam, hogy úgyis addig megyünk amíg meg nem bukok. Előtte 2 héttel vizsgáztam 2 hibaponttal buszból. Nem mondom, hogy hej de jól vezettem, na de azért bukás? Rá egy pár hétre másik iskolában, másik vizsgabiztosnál levizsgáztam, azóta is balesetmentesen buszt vezetek (több éve, BKV, Volán). Hogy jól-e azt nem tudom, de utaspanaszom egyelőre nem volt. Tehát én akkor a pénzre gyanakodtam, de ez persze ne biztos, viszont tudom, hogy sokan úgy mennek át.
2013. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Sanker ***** válasza:
79%

hülyeség ez a pénzes dolog,az fizet aki nem akar vagy nem tud vezetni,elsőre is át lehet menni,ha tudsz közlekedni,függetlenül a vb-tól és az útvonaltól


nekem elsőre sikerült 20 perc alatt, az ország második városában, Debrecenben...

2013. máj. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!