Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a titka annak, hogy elsőre...

Mi a titka annak, hogy elsőre sikerüljön a forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 08:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Hogy tudj jól vezetni.
2013. ápr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Legyél magabiztos,de ugyanakkor egy kicsit szerény is,ne legyél nagyképű. Figyeld a záróvonalat,gyalogosokat,figyeld holteret,tükröket nagy fejmozdulattal,figyeld az egyirányú utcákat,buszokat engedd ki, Vasúti átjárónál lassíts,nézz szét. Én ma vizsgázok remélem sikerül:)
2013. ápr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

"Hogy tudj jól vezetni."


Pont, hogy ez nem.


Vezetni majd megtanulsz, nem nézik. Erre egyértelmű példa, hogy többször is lefulladhatsz. Csak a minimális szintet kell megütni és már jó is vagy.


Ami viszont kell, az a KRESZ szerinti közlekedés. Minden szabályt tartsál be, legyél kiszámítható és megfontolt. A legegyszerűbb, ha jó lassan vezetsz, ez ad bőven időt mindenre.

2013. ápr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül hogy meg kell lennie az alap tudásnak nyilván, fontos hogy ne csinálj szarvas hibákat, amiért tuti a bukás. Meg kell hozzá egy adag szerencse is hogy jó vizsgáztatót fogj ki, aki ténylegesen a tudásod szerint dönti el hogy átenged vagy sem. Tényleg fontos hogy legyél magabiztos, ha hibát követsz el akkor is, korrigálj gyorsan és menj tovább. Próbálj nem gondolni arra hogy ott ül az autóban a vizsgabiztos, gondolj arra hogy ez is ugyanolyan óra mint bármelyik másik. Én átmentem először pedig nem voltam profi, hibáztam is párat de alapvetően nagy baki nélkül, jól vittem az autót és átengedtek.:)
2013. ápr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 JanoviczkiFerencné ***** válasza:
84%
Pénzt adsz a vizsgabiztosnak. Sajnos ez nem vicc, akik adnak általában átmennek, ha embert nem ütnek el. De gondolom nem ez volt a kérdésed lényege. Négyszer forgalmi vizsgáztam kül. kategóriákban, egyszer buktam buszos GKI-in, ezek után azt mondom, hogy a körülményeken és a vizsgabiztoson múlik általában a dolog. Pl. volt olyan csoporttársam aki 10 éve trolizott balesetmentesen és negyedjére ment át buszból. Úgy senki nem tud vezetni elsőre (meg sokadjára sem), hogy ne lehessen belekötni. Ha bele akarnak kötni bele fognak, ha nem nem. Nyilván vannak egyértelmű dolgok (piros lámpa, sebesség stb..), azonkívül ha magabiztos vagy, lendületesen, jókedvűen, nem görcsösen vizsgázol akkor te mindent megtettél.
2013. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mázlifaktor, pofafaktor... sajnos. És persze szabályos közlekedés. De ahogy írták, ha akarnak, úgyis belekötnek valamibe.
2013. ápr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%

Elsőre átmentem. Hogy mi a titkom? Elárulom! Volt 5 ilyenem a vizsgabiztos számára.


[link]

2013. ápr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2013. ápr. 9. 15:53
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
2-es válaszoló vagyok,sikeres vizsgát tettem ma és nem adtam pénzt a vizsgabiztosnak,hülyeség. Ha mindent tudsz,ügyesen vezetsz akkor teljesen felesleges.
2013. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy elég nagy baj hogy jól megtanulsz vezetni majd később csak tartsd be a kreszt. azért jólenne azt is megtanítani nekik hogy nem kellene minden kanyarban lefulladni.
2013. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!