Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 5-6 éves alsó-közép...

Egy 5-6 éves alsó-közép kategóriás autó, vagy ugyanannyiért egy 2-3 éves alsó kategóriás?

Figyelt kérdés

Alsó-közép kategória alatt: Ford focus,Opel astra,VW golf,Skoda Octavia,Fiat bravo-t értem.

Alsó kategória alatt pedig: Skoda Fabia, Opel corsa, Ford Fiesta, Fiat punto, VW Polo-t értem.

Árban nagyából ugyanott mozognak.



2013. ápr. 3. 08:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
1,5-2 milla közötti kocsikat nézegetem. Karakterre,fontos számomra a megbízhatóság,ne kelljen gyakra szervizbe járnom,csak a kopóalkatrészekre kelljen költenem az üzemagyag mellet,abból is lehetőleg minél kevesebbet egyen, de ha kell, akkor kitudjak vele előzni egy kocsit még 90-nél is, aggodalom nélkül, hogy be tudom e fejezni az előzést,ha látom,hogy a távolból jönnek szembe.
2013. dec. 19. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!