Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 5-6 éves alsó-közép...

Egy 5-6 éves alsó-közép kategóriás autó, vagy ugyanannyiért egy 2-3 éves alsó kategóriás?

Figyelt kérdés

Alsó-közép kategória alatt: Ford focus,Opel astra,VW golf,Skoda Octavia,Fiat bravo-t értem.

Alsó kategória alatt pedig: Skoda Fabia, Opel corsa, Ford Fiesta, Fiat punto, VW Polo-t értem.

Árban nagyából ugyanott mozognak.



2013. ápr. 3. 08:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Méretben van jelentős eltérés.
2013. ápr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ mekkora autóra van szükséged, mekkora a család, mire szeretnéd használni...de a fiatokat inkább hanyagold...
2013. ápr. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 schocko ***** válasza:
Mazda 6, Honda Accord
2013. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én inkább előbbit választanám.

Ami a méretet illeti: egy nagy autóban elférsz egyedül is, de egy kis autóban 5-en már nem biztos, hogy kényelmesen elfértek.

2013. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha normális motorokat, felszereltséget veszel, akkor alig olcsóbb, egy alsó kategóriás, mint egy alsó-közepes. Innentől kezdve ha ki is használod, akkor utóbbit veszel.
2013. ápr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én az 5-6 éves középkategóriát választanám. De ha józan ésszel vásárolsz, akkor inkább a 2-3 éves alsó kategóriát vedd.
2013. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

érdekes, a felszereltségről szó sem esik. a motor teljesítménye is nagyon fontos..(na jó, márakinek)

azért nem mindegy, hogy 50Kw, vagy 75, vagy 90..azonos kasztni mellett..fapados, vagy full..kézi, vagy automata..automatában hagyományos, vagy bólogatós... két ajtó, vagy négy, csapott, szedán, vagy kombi...benzin, vagy dízel...

2013. ápr. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A felszerelés most lényegtelen,mivel minden kocsinál ugyan az a felszereltség és motor. Jó talán a közép kategóriásban kicsit több. De itt most nem a kényelmi felszereltség a lényeg, hanem az ár-érték arány. Lehet nekem egy fullos felszeretségű kocsim,ha az minden hónapban szervizbe van, sokra nem megyek vele. Tehát ettől most eltekinthetünk. Engem csak az érdekelt, hogy hasonló árkategóriában melyik érné meg jobban és köszönöm is a sok választ! :)
2013. ápr. 12. 09:00
 9/11 anonim ***** válasza:

Hmmm...érdekes elgondolás. Nekem full extrás automata van, de még nem jártam szervízben. Igaz japán gép, de csak benzin kell bele.


Nincs azonos motor, méret,minőség.Semmi nem azonos. Esetleg az ár. De az is szubjektív.

2013. ápr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha nem titok, oszd meg velünk, mennyit akarsz kocsira költeni, és jobban lehetne tanácsot adni, ha pár szóval bemutatnád Magad (persze név nélkül). Ha kicsit ismernénk a karakteredet konkrét javaslatokat tudnék mondani.

Ha lehetőségeid nem korlátlanok, egyértelműen a kisautó kategóriára szavazok. Később elmondhatom, miért!

2013. nov. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!