Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson Schwalbe motoromnak mi...

Simson Schwalbe motoromnak mi baja lehet?

Figyelt kérdés
10 év után elővettem a mocit, mindent kipucoltam,(légszűrő, karbi, új gyertya stb) és nehezen indul. Ha elindult akkor állandó gáz állás mellett változik a fordulatszám, teljesen felpörög, majd majdnem leáll. A blokkban nincs 10 ezer km, és úgy állt le annak idején, hogy semmi baja nem volt. 1984-es gyártmány.
2013. márc. 21. 17:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen, mind a hármat, gyertya új, gyújtást elvileg nem kell állítani rajta, ugyanoda tettem vissza, a kábel miatt máshova nem is tudnám. Talán karbi lesz, másra nem tudok gondolni.
2013. márc. 31. 19:53
 12/13 anonim ***** válasza:
Bocs, rosszul tettem fel a kérdést: A főtengelyen mind a három szimeringet kicserélted? Egy van kívül a gyújtás oldalon, hogy ne folyjon ki az olaj, és kettő belül ami megakadályozza, hogy fals levegőt szívjon.
2013. ápr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Na látod azt nem...jó el csesztem...vagy mégsem? Nem hiszem, hogy baja van a belő szimeringeknek, merthogy pöccre indul a gép, jelzem kicseréltem a vadiúj gyertyát egy másikra. Belőttem a karbit gyári értékre. Ekkor gyönyörű alapjárat keletkezett. Viszont, ha leállítom a motort, és gáz nélkül indítom, akkor felpörög, ha újra állítom az alapjáratot,(csavar, be-ki) akkor megint jó minden. Nem tudom mi lehet még a baja. Gázadásra nem ejti vissza a fordulatot, csak, ha megrángatom a gázkart. A bowdent néztem, szépen dolgozik.
2013. ápr. 2. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!