Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G vs. Renault Thalia?

Opel Astra G vs. Renault Thalia?

Figyelt kérdés

Pro és kontra, ki melyiket venné, és miért?

Ez még nincs tervben, csak kíváncsi vagyok!



2013. márc. 20. 22:50
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj ember nézz utána ...és akkor beszélgetünk :)
2013. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

Csak egy a százból ....

[link]

2013. márc. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%

Ja igen a merkedesz csak ugy Renault motorokat és egyebeket szerel a "R"-val ...csak nézd ki a végét :)

[link]

2013. márc. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Hallottam én is róla valamit,hogy a kiskocsikat közösen fejlesztik,ezért nem veszünk mai autót semmilyet,legalábbis én.

Miért írtam volna el a dátumot?1987es fejlesztés, az X16SZR motort 200ig gyártották,majd az Z16SE ment 2005ig az uccsó 8 szelepes a G-s Astrában.

2013. márc. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Igazad van, tényleg 88-tól tették az A Vectrákba, csak akkor még X16SZ volt a kódja. Az X16SZR 96-tól bukkan fel az F Astrákban a Vivid szerint, de hogy a két motor között mi a különbség, arról lövésem sincs.
2013. márc. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Központi befecskendezőt lecserélték hengerenkéntire,a károsanyagkibocsátás végett kapott EGR szelepet,meg ilyenek..
2013. márc. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Opel a Thalia egy undorító autó ki tud olyat megvenni ?
2013. márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

2020 márciusi értékelés:


Mindkettőben van már kb 20 év, érdemes megnézni a g astrák, meg thaliak árát. Kb mindent elmond.

Csóri opelokat lassan ingyen osztogatják, szabadulna tőlük mindenki, akkora hulladék mind.

Nekem volt mindkettő, a thalia motorjait egy napon nem lehet emlegetni az opel motorjaival, ami az opelokban van, az minden, csak nem motor.

Egy olajzabáló, csörgő, zörgő csattogó, benzinzabáló, gyenge szar.


De legalább szép az opel, a thalia meg ronda....


magyarembör meg ez alapján választ.

2020. márc. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!