Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó tolvajok, feltörők mit...

Autó tolvajok, feltörők mit éreznek amikor az ő autójukat nyomják fel + lopják el?

Figyelt kérdés

vagy őket nem is zavarja ? úgy van vele ,hogy na itt volt egy kolléga az jól van

nekem is 3 x törték fel a kocsit elsőnél kivette a hamutartót mert abba volt kb 200FT apró +egy 1 GBos pendrive 2.nál nem vittek el semmit 3xra + szét csavarhúzózta a rádiót de nem tudta kivenni mert azok a fülek be voltak hajtogatva ,hogy ne tudja kivenni . én mind a 3 esetbe fel tudtam volna robbanni ,de attól még nem javul + a rádió és nem kapom vissza a pendrivom ,rendőrt meg nem hívtam mert minek úgy sem csinálnak semmit 3 hónap után lezárnak mindent


szerintetek mit éreznek ezek amikor velük történik meg ilyen ?


2013. febr. 24. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyban beszarnak, mert azt hiszik, hogy valaki, akinek korábban feltöre a kocsiját, betalálta és ezzel figyelmezteti, hogy tud róla mindent és ez még csak a kezdet, b@szhatja később néhány csontját, pár deci vérét és lehet lehet még így sincs vége..... Nekem szerencsére a 3 év alatt még nem törték fel a kocsimat, bár fekete, sötétített ablakú fiatal Mercedes-hez nem csodálom, hogy nem mernek nyúlni. Pedig hagytam én már ezt mindenhol éjjel-nappal, 8. kerületben is, Kőbányán is, valóban mindenhol. Tégy biztonsági fóliát a kocsira, az fog okozni nekik egy kis feltörést. Mennyi idő alatt jött össze neked ez a 3 feltörés? És milyen autód van? Attól is függ nagyon. Sötétebb színű, üvegű, komolyabb autókhoz nem nyúlnak szinte soha.
2013. febr. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmi érzelmi kitörés nem alakul ki ...

Ebben él, cseszheted a sötétített üveged :)

Ők tudják KI az akiét nem illik elvinni :)

2013. febr. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jah annyi még ,a feltörőket akik magnót napszemüveget lopnak nem sorolnám egy kategóriába az "elcsenőkkel "
2013. febr. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pontosan, több kategória van.


Vannak a brutálok, akik látható dolgokra mennek, pénz, telefon, gps, bedobják az ablakot és kikapják.


Aztán vannak akik szépen csendben dolgoznak, akár még a riasztót is kikapcsolják, na ők már profik, nem kicsinségekre mennek, nagyon jól tudják mit rejt számukra az autó, és értékes nekik, nem kizárt, hogy megrendelték pl. a bennehagyott laptopot a fontos adatok miatt.


Ugyanez van az autótolvajoknál is, sokszor elviszik a legalapabb autót, mert könnyű vinni, lopnak vele és kész.


Aztán aki ügyesebb, az olyan autót visz, amiből sok van, eladja alkatrésznek, itt már egy komolyabb kormányzár/riasztó sem sokat ér.


Végül a megrendelt autók, ezek főleg nagyobb értékű/egyedi autók. Gyakorlatilag akkor is elviszik, ha benne alszol. Megakadályozni nem lehet, maximum nehezíteni a dolgukat. Beütni nem fogják az ablakot, de még csak fel sem feszítik. A riasztó távirányítónak kódját emulálják, ha transpoderes akkor más módon mennek be, minden autónak van sebezhető pontja. Indításgátlót kiiktatják seperc alatt, akár a motortérből, ami lassíthatja őket az a motortér zár, és egyedi indításgátló a motortérbe rejtve. De akkor még mindig hozhatnak trailert.

2013. febr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4 évig nem nyúltak hozzá ,mert akkor mindig a ház előtt parkoltam am mind a 3 2012be volt február , május,és december környékén ,első feltörés az akkor volt amikor a ház előtt nem volt hely úgyhogy a ház mellet lévő szelektív mellé kellet állnom ( itt tűnt el a pendrive , 2. a Duna Pláza PARKOLÓHÁZÁBA !! ott baxta el a rádiót de tudta ,hogy mit akar mert nekem fedél alatt van szóval ha benéz nem lehet látni ,hogy ott rádió van olyan mint ha nem lenne ott semmi szóval az is valami GPS vagy telefont + hátha van benne rádióra ment (szerintem) őröket kérdeztem ,hogy van e kamera persze ,hogy nem látott semmit + mondták az őrök, hogy hívhatok rendőrt ha akarok de az 1,5óra lesz mert kb az én kocsim volt azon a héten a 20.amit feltörtek 3.meg haveromnál a Flórián térnél volt ,de az nem vitt el semmit

de tuti hogy csak értékre mentek nem kocsira mert ha kocsira vagy alufelnire akkor vitték volna a kerékőr csavarokat mert az meg ott volt ,de nem vitték el

pedig elvihette volna és akkor másnap meg visszajönnek a felnié és lekapják, vagy viszik a kocsit is ,de mind csak felforgatta ebből gondolom hogy csak piti tolvajok voltak

de most már kamerával megfigyelt helyen parkolok esténként szóval este legalább nem kell félnem attól ,hogy megint feltörik + már parkolóházakba is olyan helyekre állok ahol sok ember mászkál + mindenhol úgy próbálok állni hogy legyen mozgás a kocsi körül (eddig bejött kop-kop ) ja és a riasztó minden esetbe beriasztott mert a led az gyorsan villog ha volt risztás szóval az tuti vinnyogott azé nem vittek el soha semmit


am egy öreg autó semmi sötétítés ,semmi tuning ,nincs kívánságlista az oldalán , soha semmit nem hagyok látható helyen


ja és soha nem törtek üveget meg is köszöntem mert akkor nagyobb lenne a károm mint 25E Ft

2013. febr. 24. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!