Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kézi váltóm van és időnként...

Kézi váltóm van és időnként kidobja az egyes sebességet. Mi lehet a baja? Dága dolog a javítása?

Figyelt kérdés

2013. febr. 23. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
És ez milyen autóban van ? Mert javítás szempontjából nem mindegy ...
2013. febr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bajer ***** válasza:
Régi Nissan-nál hallottam ilyenről. Elkopott az 1-es fokozat valamelyik alkatrésze. Bármilyen kocsi, sokkal olcsóbb a váltójavitás/csere mint az automatánál és utána örökké+1 napig jó lesz.
2013. febr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2004-es cdi Merci (valós)130ezer km-rel.
2013. febr. 24. 11:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kételkedem a valós km -ben . Fura ez a jelenség olyan "taxis" használatra utal sok város sok egyes , mindenképp váltó le .

130ezernél ez akkor is korai tünet.....

2013. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem volt taxi, mert ez egy kétajtós sportkocsi.
2013. febr. 25. 11:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekemis most ez a gond a bravommal :S ... Egyszer vajpuhán tudom kapcsolni az egyest ami nem tettszik nekem, egyszer meg határozottan kell, ahogy egy olasz váltóval kell bánni. Ha túl finoman kapcsolok akkor PUFFF mintha vki nekemjött volna, közben meg csak annyi történt hogy kidobta az egyes sebességet :) Kopásra utal a jelenség,illetve lehet váltóolaj gond is. Vagy kevés van benne, vagy már rossz! Dee lehet kinyomócsapágy is! Szét kell bontani, és akkor látszik hogy miujság van! :)
2013. márc. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!