Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 19 éves lánynak milyen autót...

19 éves lánynak milyen autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Tervezem ,hogy május-június környékén kocsit veszek,de nem tudom eldönteni,hogy milyen lenne a legjobb. Kisebb,csajos kocsira,cabriora gondoltam. 2-3 millió forintból milyet ajánlanátok? Köszi
2013. febr. 11. 00:12
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

A total car népítéletet akárki kitöltheti, a francia autóknak valamiért elég nagy ellentábora van, akik akkor is jönnek azzal, hogy a francia kocsi szar és nekik nem volt és nem is lesz, mikor senki se kérdezte őket és nem is arról szól a kérdés. Ez kb. olyan, mint mikor itt van szó a Twilight könyvekről vagy a való világról és egy rakás ember teli írja, hogy milyen szar meg égő, meg úristen, meg rendesen részletekbe menően kritizálja, DE Ő SOSE OLVASNÁ/NÉZNÉ! Csak úgy tudja. Mert mindent tud.


Ennyi erővel egy szabad délutánomon kitölthetek egy pár népítéletet én is, hogy a honda stb. mekkora szar.


Ugyanolyan az összes ilyen véleményezés, mint pl. ha az árukeresőn szétnézel, bármelyik termék értékelései között lehet ilyen egy csillagos gyöngyszemeket találni, hogy aszondja: Nekem nem ilyen van, hanem amolyan, ezt nem is próbáltam és az ami nekem van szerintem jobb, olyat vegyetek.

2013. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi vagyok,mennyibe kerül egy eredeti,Mazda alkatrész és ugyanaz az alkatrész.pl.a Renaultnál...
2013. febr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

ma 14:08


Persze nyílván a több ezer ítéletet majd unalmukba beirogatják.Én is beírtam oda már 3 automról véleményt.Sokan méf fényképet is feltőltenek a kocsijukról ahogy ott állnak mellette.Szóval biztos van olyan is hogy csak úgy feltőltik oda,de többnyire úgy gondolom hogy nem kamu tapasztalatok azok.

De én pl mind ez amiket ide leírtam ez a saját tapasztalatom hogy nekem eddig a 3 francia közül mindegyikkel volt sok gondom.Miért írnám le ide szerinted?Mi értelme lenne annak?A kérdés az volt milyen autót ajánlunk és milyet nem,ehhez hozzá tartozik az is hogy az ember leírja jó és rossz tapasztalatait.Én ha ez sokaknak nem tetszik én mindenkit óva intek a francia kocsiktól mert elég sok gond velük.Érdemes el látógatni esetleg egy autószerelőhöz és kikérni a véleményét ha van ismerős autó szerelő,de akár idegenhez is oda lehet menni.Az autó szerelők óva fognak inteni a francia kacatoktól.

2013. febr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

ma 14:15



Eredeti alkatrész az mindegyikbe drága ha japán,ha német ha francia.Az emberek a garancia lejárta után nem nagyon vesznek eredeti alkatrészt hanem próbálják minnél olcsóbban megúszni,tehát ilyen szempontból ez teljesen lényegtelen.


Na mindegy én befejeztem a száj koptatást,mindenki azt vesz amit akar és ami neki tetszik vagy ideális én szóltam előre.

2013. febr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

14:08

A Honda a legjobb (mert nekem az van), és kész !!!

2013. febr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Édesanyámnak egy 10 éves Peugeot-ja volt, amin a kötelező szervízen, néhány izzócserén, olajcserén kívül semmi szerelni való nem volt. 10 évesen nagyon jó állapotban adtuk el, mert újat akartunk venni, de édesanyám megsiratta, mikor kigurultak vele az utcánkból.
2013. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:

www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/525/bmw_525d_automata_igazi_gyonyoruseg-6639247

ehez mitszolsz maradna penzed a maradek ra atnezetes meg miegymas

2013. márc. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!