Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 19 éves lánynak milyen autót...

19 éves lánynak milyen autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Tervezem ,hogy május-június környékén kocsit veszek,de nem tudom eldönteni,hogy milyen lenne a legjobb. Kisebb,csajos kocsira,cabriora gondoltam. 2-3 millió forintból milyet ajánlanátok? Köszi
2013. febr. 11. 00:12
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
80%

Használt Peugeot és BMW kabriókat már kaphatsz ennyiért. Kezdő autónak amúgy is jobban megéri használtat venni. Peugeot-ból vannak kisebbek is, 2 személyesek, de mindenképp biztonságosabb egy ilyen autó, mint egy Smart. Legalábbis én egy Smartban kb. halott embernek érezném magam. Amúgy a használtautó.hu-n indítottam egy keresést kabriókra, 2 milliótól 3-ig, ABS, ASR, klíma, elektromos ablakkal (ezek elég alapok, a többi rajtad múlik, mit szeretnél bele). Íme a találati lista: [link]


Jó autók vannak, de szerintem a kisebb csajos kategóriának leginkább a Peugeot felel meg. Bár van köztük VW is, azok is édesek, és jó autók, bár szerintem túl picik.

2013. febr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Köszi, ilyenekre gondoltam :))
2013. febr. 11. 00:27
 3/37 anonim ***** válasza:
85%
Nézz szét itt a vélemények között: [link]
2013. febr. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
34%
Első a lehető legsz@rabb autókat ajánlotta ami létezik.Peugeot egy nagy rakás sz@r olyat ne vegyél,francia autó ne vegyél!!Bármennyire is tetszik!Sz@r autók!Lehet hogy jól néz ki de annyi bajod lesz vele mint égen a csillag...bmw-t megint csak nem vennék,mert iszinyat drága alkatrészek és hát a bmw sem olyan csúcs mint ahogy gondolják.Ha valami elromlik rajta,márpedig sajnos el szokott akkor horibilis összegek az alkatrészek..tudom nekem mind két márka volt!Soha többet!Csak is japán!
2013. febr. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
54%
Így van utolsó, Honda 4ever !
2013. febr. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim válasza:
39%

Japan autot soha tobbet! Mitsubitshim volt. Szerencsere sikerult eladni.

Nemet autot vegyel. Azok a legjobbak. Apamnak 34 eves a Mercedesze. Semmi baja. Nekem most Mini Morrison van. Imadom!

2013. febr. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Köszike minden választ. Az Audiról mi a véleményetek?
2013. febr. 11. 00:43
 8/37 anonim ***** válasza:
0%
Rossznak nem rossz, de európai..Ha találkozni szeretnél 3 hetente az autószerelőddel, akkor ajánlatos ilyesmiket venni.
2013. febr. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
37%
Én vagyok a japán párti..az audit akartam még írni.Azt ajánlom!!!Az audik jó autók!Japánon kívül ha vennék akkor csak is audit vagy mercedest.Audit ajánlom ha nem japánt akarsz.
2013. febr. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
hát még meggondolom :))
2013. febr. 11. 00:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!