Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 19 éves lánynak milyen autót...

19 éves lánynak milyen autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Tervezem ,hogy május-június környékén kocsit veszek,de nem tudom eldönteni,hogy milyen lenne a legjobb. Kisebb,csajos kocsira,cabriora gondoltam. 2-3 millió forintból milyet ajánlanátok? Köszi
2013. febr. 11. 00:12
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
8%

Bár én ezt venném cabrioba hmmm:)))Ez mindent visz?:))

[link]

2013. febr. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
47%
Én most vettem egy Opel Corsát, elégedett vagyok vele, és ezzel még parkolni is tudok, mert nem egy tank. Én is érdeklődtem több férfiismerősnél a vásárlás előtt, egybehangzóan mondták, hogy francia autót ne. A japánról megoszlottak a vélemények, fele mondta hogy ne, a másik fele pedig azt, hogy elmegy... A német autót javasolta mindenki.
2013. febr. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
41%

Érdekes, az uram egy 18 éves francia autóval jár 1000 kilométerre dolgozni legrosszabb esetben havonta, de inkább gyakrabban. Nem sokat kell szerelőnek látni, ha mégis, akkor kb. 10 ezer forintos tétel. És ráadásul iszonyatosan kényelmes.

Az én németemben meg 5 év alatt a harmadik váltó fogy. De más baja is szokott lenni Az meg egy elég drága dolog.

2013. febr. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim válasza:
Szintén japán párti vagyok, fürgébb, tartósabb motorokat gyártanak, a szervizük is olcsóbb. Én mindenképpen Toyota, Mazda, Honda közül választanék. Európából Volvo-t vennék, de azok nagy kocsik, nem is hiszem, hogy van cabriójuk. Franciát, olaszt semmiképp sem, németet talán, de készülj fel, hogy egy szerviz árából már szinte új kocsit lehet venni.
2013. febr. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
57%

00:59

"Az én németemben meg 5 év alatt a harmadik váltó fogy"


Tudod van ott lent még egy 3. pedál is!!

Az a neve, hogy kuplung!!


Sajnos azt egyetlen autógyár sem tudja kivédeni, ha valaki teljesen béna,

vagy szándékosan teszi tönkre a váltót,

ami minden NORMÁLIS vezetőnél több százer km-t kibír...

2013. febr. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim válasza:

Nekem az álmom egy Honda civic. Mióta belénk hajtott egy azóta nagy szerelmem.


Nekünk sokdánk van és mi elégedettek vagyunk vele. Plusz én is 19 évesen ezen tanultam vezetni és teljesen jó volt az irányítása. Igaz, ez népautó.

2013. febr. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
15 nem újdonság a kuplung és nem ez az első autóm, előző nekem is francia volt, annak sem volt semmi baja, csak megöregedett. Egyébként valószínűleg nem én vagyok az egyetlen béna hülye, mert teli van az internet azzal, hogy milyen gyakori náluk a váltóprobléma, a szerelő is mondta, csak mielőtt vettem akkor annyi eszem volt, hogy hallgattam a franciát ne a német az jó okosokra.
2013. febr. 11. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
17-es véleményhez hozzátenném, hogy 27 évnyi vezetés és több autó után, mikor csak ezzel az eggyel volt probléma nem vagyok benne biztos, hogy én vagyok a nyomorék.
2013. febr. 11. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim válasza:

Mindenképpen kérdezd ki tapasztaltak véleményét ne csak itt, hanem személyesen is, és legyen kísérőd a vásárláskor. És ami még fontos: gondolkozz előre, alkatrészek beszerezhetősége, fogyasztás stb.

Sok örömet a leendő tü-tühöz! :)


24N

2013. febr. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Opel Tigra?
2013. febr. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!