Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 19 éves lánynak milyen autót...

19 éves lánynak milyen autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Tervezem ,hogy május-június környékén kocsit veszek,de nem tudom eldönteni,hogy milyen lenne a legjobb. Kisebb,csajos kocsira,cabriora gondoltam. 2-3 millió forintból milyet ajánlanátok? Köszi
2013. febr. 11. 00:12
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
75%
20 év alatt 600 ezer Km csakis francia autókkal, és gyakorlatilag 0 meghibásodással. Dehát olyan szarok azok a franciák ugyebár...
2013. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
0%

ma 12:25



Nekem 3 franciám volt,mind 3 márkából.Renault,Citroen,Peugeot...csak a gond volt velük,pedig mindegyik 10 év alatt volt.Vigyáztam rájuk és nem hajtottam,minden kötelező csere időben meg volt csinálva.De olyan hibák jöttel elő rajtuk ami se németen,se japánon soha.Idegesítő hibái voltak.Lényegében mindegyiken 2-3 havonta valami elő jött.Amiota japán kocsim van 3 éve azóta öröm az autózás mert olaj és gyertya cserén kívül nem költöttem rájuk semmit.A francia kocsiknál évente kb 200-300 ezer ft plusz kölcségem volt.A többség nem javasolja a franciát,nyugodtam meg lehet kérdezni egy auto szerelőt,vagy végig lehet olvasini a totalcaron a népítéleteket vagy az ADAC meghibásodási listát végig nézni.

2013. febr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
közlekedésben pont l.szarom hogy lány vagy ..kerékcsere semmelyik modellen nem menne a cabrio azért jó mert nyeklik nyaklik a tető hiánya miatt nőlj már fel..
2013. febr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Német autóm van,de azért kíváncsi vagyok,hogy egy Corsa mivel jobb mint pl. egy Peugeot....Ne az Audi-t,Mercedes-t hasonlítsuk egy 2O6-hoz,hanem pl.a Corsa-t.Szerintem semmivel sem megbízhatóbb,mint a francia.Volt már japán is,francia autóm is,jelenleg német márkájú van.Benzines is,dízel is. Egyikkel sem volt(nincs) semmi gond,pedig utazgatunk elég szépen (4OOOO-6OOOO km évente).Persze ami cserére érett,időbe cserélem,s mindig jó minőségű cserealkatrészek,olajok.
2013. febr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

ma 13:33


Lehet hogy semmivel nem megbízhatóbb egy corsa mint egy paugeot,de az alkatrészek árát is vegyük figyelembe.Mert amíg egy francián egy verzérműszíj csere 40-50 eze ft.Azt az opelnél megúszod kb 15-20 ezer ft ból.Ezt sem árt szem elött tartani.

2013. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
* peugeot
2013. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Igaz,szempont az alkatrész ár és ellátottság is.Helyes.Ebből a szempontból azt tapasztaltam,hogy a japán autóhoz a legdrágábbak az alkatrészek(persze vannak kivételek is,de 9O%-ban így van).
2013. febr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

ma 13:44



Elég rossz tapasztalataid vannak.nekem mazdám van amibe a 3 év alatt semmi alkatrész nem kellett csak akopó.A gömb csuklót kellett egyszer cserélni,de az is tévhit hogy a japánba drágább,elárulom hogy semmivel nem drágább mint egy franciába.Ráadásul a francia dupla annyiszor meghibásodik mint egy japán.Akkor vegyetek franciát hajrá!Én szóltam jó előre.Érdemes elolvasni a totalcr oldalon a népítéletet a japánokról sé a franciákról.Azt gondolom az magáért beszél!

2013. febr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Ja és egy corsát vagy egy peugeotot ne hasonlíts japán autóhoz mert a közelébe sem ér megbízhatóság és teljesítmény mint fogyasztás szempontjából.Nem hiába mondom ezt,mert volt már jó pár autóm,és ennyir emegbízható gépem mint a mazda nem volt.Nem véletlen írom ezeket amikt írok.
2013. febr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:
Tapasztalataim szerint a japánokba pont, hogy relatíve olcsóak az alkatrészek. Nagy németekbe pedig a legdrágábbak, de ott lehet csalni, mert egy VW-be, Opelbe vagy Skodába is ugyanaz jó mint egy Audiba, csak kb negyed annyiba kerül, és nincs rajta négy karika. Franciáknál ennél neccesebb a dolog, ott ami drága (és általában az), az drága is lesz.
2013. febr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!