Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket vegyem? Golf II...

Melyiket vegyem? Golf II Dízel vagy Suzuki Swift?

Figyelt kérdés
És miért, az is fontos lenne?
2013. febr. 6. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Ha van elég pénzed arra hogy javitsd ha elromlik akkor golf.

A suzukiról azt mondják h megbízható és strapás. Igaz h akár 2 literrel is többet eszik mint a dízel golf

2013. febr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
2-es Golfoknak már 10 éve a zúzdában lenne a helyük, ha rajtam múlna nem engedném őket az útra.
2013. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a suzukit venném főleg ha az ezrest veszed annak a fogyasztása nem több egy II. golfénál de még az 1.6 swiftek hez is gyári értéknek 6 liter van megadva régen nekunk egy 1000 3cm es suzuki swiftünk volt autó pályán 110 es tempónál 5 litert fogyasztot 100 km eren

És igaz kevés jó állapotú II. golf van márn és amielyikek jók azokat meg általában márn gyűjtők vásárolják meg nem hétköznapi áron

itvan néhány swift

[link]

[link]

És néhány golf II.

[link]

2013. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

diesel golfal sok lesz a gondod.

Tény hogy egy jó darab sokkal jobb mint egy suzuki,de ...

Ha van pénzed, időd, kedved szerelgetni, egyértelmű a golf.

2013. febr. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

attólfügg mire kell mindkettő fapados elvisz eggyik helyről a másikra csak a golfnak kultusza van (ami sajnos sokszor kimerül abban hogy kispénzű hülyegyerekek veszik és leharcolják+gagyi tuningolják).

suzukiból könnyebben találsz megkiméltet.

2013. febr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6 évig volt nálam 2-es golf 1.6 diesel.22-évesen került hozzám 28 évesen adtam el teljesen üzemképes állapotban.Semmit nem költöttem rá olajcserén kivül.4 literes fogyasztással elvitt bárhová.
2013. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!