Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket vegyem: 10-11 éves...

Melyiket vegyem: 10-11 éves Suzuki Swift vagy 7-8 éves Alto?

Figyelt kérdés
Harmadik lehetőséget kérlek ne ajánljatok, mert több pénzem nincs, és mindenképp Suzukit szeretnék.

2013. febr. 5. 20:35
1 2
 1/18 chevi válasza:
a swiftnek elég "strapabíró" a motorja de a kasztni az 0 persze attól függ mire kell
2013. febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Járni vele :) Fiatal lány vagyok, ez lenne a második autóm. A lényeg az lenne, hogy minél olcsóbb legyen mind megvenni, mind fenntartani.
2013. febr. 5. 20:44
 3/18 anonim ***** válasza:
Mennyi a keret? Döntően hol használnád? Telt házzal, vagy többnyire csak egyedül?
2013. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nagyon maximum 600e a keret. Városban használnám, főleg egyedül vagy egy utassal.
2013. febr. 5. 20:48
 5/18 anonim ***** válasza:

600ezer???? "Ennyiből már autót is vehetnél B+" :D Biztos jönni fog 1-2 ilyen vagy ehhez hasonló komment. Na, de komolyra fordítva a szót, én akkor az 1.0 Swiftet ajánlanám! :) A 2. autó azt jelenti, hogy ezen kívül van még 1 kocsid, vagy hogy időrendbe ez a 2.? Mert egy 1.0 szaladgálós kocsinak bőven megteszi, főleg, ha döntően városba vezetsz egyedül. :)

Ja és még valami. ilyen korú Swiftet már 3-400ezerét megkaphatsz és még meg is szólal! :D

2013. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 chevi válasza:
én a golf 3-at ajánlanám (1.9tdi) ha szépen van tartva ez az autó örök élet minden téren!
2013. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
PSZT! A kisasszony azt mondta nem kell neki 3. lehetőséget ajánlani! :D Amúgy csendben megjegyzem, hogy a Suzuki is időtálló! ;) Na jó, lehet h a kasztnija egy fokkal gyengébb, mint a golfé, de hát nem töréstesztre vesszük a kocsit, hanem közlekedni. Persze mindig vannak kivételes emberek és helyzetek, de reméljük a hölgy nem rallizni akar vele. :D
2013. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem, valóban nem terveztem rallizni :D

Egyébként ahogy keresgélek, ilyen áron én bizony nem igen találok más autót, ami nem ezer éves vagy nem törött...

Úgy második, hogy sorrendben a második :) A jelenlegit szeretném eladni, mert az már matuzsálem. Ezt az apró infót igazából azért tettem hozzá, mert nem első, törni-nyomni-horzsolni való autónak venném :)

Szóval inkább a Swift? Akkor is, ha Altot kapnék fiatalabbat? Ja igen és az ilyen korú olcsóbb Swiftek, még egyet sem láttam élőben, csak hirdetéseket nézegetek egyelőre, de ha van egy csomó 2002es-2003as 550-ért, akkor valahogy nem bízom a 300ezresekben, mert (gondolom én) biztos ütöttek-kopottak, és/vagy millió kilométer van már bennük.

2013. febr. 5. 21:47
 9/18 anonim ***** válasza:

Suzuki Swift az stapa bírób mint az altó nekünk is volt ráadásúl mi munkáskocsinak használtuk nem csak személyszállításra,mellesleg a swiftnek nagyobb valamennyivel a kasztnija

300.000 is van 11-12 éves swift

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. febr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy kereskedésbe (vagy kettőbe) és ülj bele mindkét típusba, illetve ha lehet, próbáld ki menet közben is őket. Amelyik jobban kézre áll, jobban tetszik, azt vedd.
2013. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!