Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 10-13 évesek! Nektek vennének...

10-13 évesek! Nektek vennének motort ha szeretnétek motorozni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 27. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Már van kető is.

KTm és Simson.

2013. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
14 vagyok és én még nem gondolkoztam a mocin egyik ismerösömnek 16 évesen lett motorja szerintem a 16-17 éveseknek valo nem a 11éveseknek..
2013. jan. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én amikor 13 évesen akartam már motorozni akkor mondták hogy nem kapok motort nem vesznek pénzért, de aztán apám szerzett egy simsont amit felújítottunk egy picit és meg engedte hogy időnként gyakoroljak nagyapámék telkén.

17 évesen tettem le a jogsit B-re így tudtam már forgalomba is motorozni.

Most 22 évesen van már egy autóm, igaz azt közösen használjuk anyámmal, de 2 éve dolgozok és össze szedtem annyi pénzt hogy vettem egy jobb állapotú simson motort mert ami volt az nagyon gatyán volt már, így szétbontottam és ami még használható volt az még mindig megvan alkatrésznek a többi részétől meg megszabadultam.

Én nekem így lett motorom, igaz most ott pihen a garázsban letakarva mert így télen veszélyes használni, de majd ha jön a jó idő újra azzal megyek majd munkába, meg egy kicsit túrázgatni is. Persze gondolkozok már előre egy komolyabb gépen de mivel a jogsi korhatárt felvitték így még várhatok ezzel :S

2013. jan. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én 12 évesen 80-as crossal járkáltam a mezőn, aztán 14 éves koromban már volt az udvaron egy rossz állapotú 250-es speedmotor, tehát jó olcsó volt, de lehetett vele menni elég szépen, ha elindult :) Néha azzal is mentem egy pár kört, mikor nem volt semmi forgalom az úton :)
2013. jan. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6 évesen kezdtem minirigával. ha úgy érzed motorozni akarsz nemcsak pillanatnyi fellángolás akkor érdemes minél hamarabb elkezdeni, hogy mire kikerülsz a forgalomba a motor használata ne kösse le a figyelmed, így nagyobb az esélyed a túlélésre.
2013. jan. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én 5 évesen keztem az egészet elsönek egy 50ccm es pocket motoral utána vetünk egy nagyobb 50ccm es kross t utána kaptam egy 110ccm es quadot utána volt egy 50 es simsonom most pedig van egy 150ccm es kross om 5 évesen keztem és most vok 13 de ha én motort akartam azt csk egyszer montam el apámnak és 1 héten belül mindig megvete mostmeg a jogsit vakarom lerakni segédmotora
2013. jan. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azt is kell nézni mennyi zsíros zsebbélelős zsetonja van a faternak de ha a lóvé nem akadály azzal csak jót tesz ha nem fog le. haveromat nem engedték motorozni 25 évesen ráült egy 600 as ra , és mire megállt az utcánk végén a füléig felszakadt a szája és élete végéig úgy fog kinézni mint joker!!!!!
2013. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem ne mond az lehet hogy apámnak van pénze de nekem nem az a fontos hogy menözek meg huzamneki tövig én csak az érzés miat mikkor nekimegyek egy ugratonak és repülök 15 métert engem ez dobb fel amugy meg már estem egy jopárat de semi bajom nemvolt azis a buko,protektoring,térd könyök védö csizma miatt volt. már törtem be a fejemet is és hidd el ezért fontos a fellszerelés a mikor betörtem a fejem azis azért volt mert nemvolt rajtam bukó
2013. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!