Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet valami baja a kocsinak?

Lehet valami baja a kocsinak?

Figyelt kérdés
Hóban kézifékkel csúsztattam és aztán jött egy kis beton rész egyből betapadtak a gumik...megbillent a kocsi kocsit de a 4 kerék a földön volt ! Valami károsodás lehet-e ??

2013. jan. 26. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem esett baja, ahhoz azért jóval több kell. Ha mondjuk sikerült volna nekicsapni egy járdaszegélynek, akkor már érdemes lenne elvinni futóműállító műhelybe.
2013. jan. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szuper akkor köszi :) jó kocsi az a golf 4 :p csak drága rá a gumi :)
2013. jan. 27. 01:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik vadbarom haverom pont így b@szta tönkre a szintén Golf 4-es autóját. Gratulálok, aszkarizz csak a kocsival, hisz arra való. :)) Aztán jössz ide írni félve, hogy valami baj van-e, mert pénzed már nincs, ha esetleg lett károsodott valami. De egyébként ne aggódj, nem lett semmi az autódnak, a gumiid nyilván jó kis téligumik, emiatt tapadtak be egyből. De ennek meg csak örülj, mert ez a dolguk, ráadásul tudod, hogy jó minőséget választottál. De javaslom hagyj fel ezzel, mert az a jóbarátom tényleg jól megszívta, benn ültem én is a kocsiban, hiába mondtam, hogy most már fejezd be, "na még egy utolsót" mondta és neki a táblának, magas padkának, csoda, hogy nem borultunk fel. Szép kis sérülés lett a felnin, kapott a lökhárító, illetve a futómű. A hazaúton az egész autó úgy ment, mint a hülye kisgyerek matchboxa, amiben 8-asok vannak már. Ha ilyeneket akarsz csinálni, vegyél 20-30 ezerért egy ladát.
2013. jan. 27. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Úh szegény kocsi :/ igazából haveré csak mondta h ez történt és én is hasonlót javasoltam :) köszi skacok

Ui:jó lenne az a lada :):)

2013. jan. 27. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!