Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja a kocsinak?

Mi lehet a baja a kocsinak?

Figyelt kérdés
Tegnap indulta volna vele elfordítottam a kulcsot és csak nyekergett. Utána még egy próba és csak kattan egyet nem csinál semmit. Az indító probléma lenne? Ha az kb mennyibe kerül? G astráról lenne szó! Aksi probléma biztos nincs, mert a múlt 7-en vettem bele!
2011. nov. 25. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Az semmit nem jelent attól még simán lehet az akksi a hiba forrása nem tudom milyen akksit vettél de van pár márka amit messziről elkerülnék.
2011. nov. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már az is okoz ilyen hibát, ha az akkusaru kontakthibás.
2011. nov. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tölt a generátor? Attól, hogy elalszik a töltésjelző lámpa, még nem biztos, hogy tölt is...

Ellenőrizd, szerintem simán lemerült az új akku, mert nincs rendben a töltés...

2011. nov. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg sztem is az akksit, h nem merült-e le. Közben azért mozgasd meg a sarukat is, hátha nem érintkeznek rendesen. Ebben a hideg időben az akksik hamar le tudnak merülni, főleg ha keveset használják az autót.

Ha ezek után is csak nyekereg és kattog, akkor lehet h önindító lesz, talán szénkefe.

2011. nov. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet akksi gond. Vagy a generátor nem tölti rendesen. Ha a lámpák nem világítanak vagy nagyon halványan akkor már nem képes rendesen áramot adni hogy beinduljon. Esetleg tedd fel az akksit töltőre pár órára és ha úgysem indul akkor tényleg az önindító lehet a ludas amit akár bontásból is vehetsz pár ezerért.
2011. nov. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is pont ma reggel jártam igy f astramnál,önindito volt,nem sokára kész lesz ha minden igaz.
2011. nov. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!