Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet belőle baja a kocsinak,...

Lehet belőle baja a kocsinak, ha másfél-2 hónapig nem fogom használni?

Figyelt kérdés
Van egy corsám amit csak én használok. Sajnos a minap sikeresen eltörtem a kezem, és így nem tudok(meg gondolom nem is szabad) vezetni. Szóval most a kocsi másfél-két hónapig biztosan állni fog. Ettől lehet valami baja?
2012. nov. 12. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Háát, ha tudsz biztonságosan, akkor szabad vezetni. Másfél-két hónap meg sem kottyan egy autónak, még az aksit sem kell kivenni, de azért ha biztosra akarsz menni, szedd ki és tárold szobahőmérsékleten!
2012. nov. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szabad ég alatt áll, nem lesz baja. Az akkut érdemes kiszerelni és meleg helyre vinni, hogy a következő indítás ne bikázással kezdődjön és meg kell nézni, hogy a hűtőrendszerben és az ablakmosó tartályában fagyálló folyadék van-e. Ha igen, akkor másfél-két hónapig biztosan nem lesz semmi baja.
2012. nov. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. nov. 12. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Fel fog robbanni.
2012. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem még az is elég ha heti 1-2szer beindiítod pár percre a kocsit. Csak hogy az akkumlátor is csináljon valamit addig. De a Corsa strapabíró verda, nem elsz baja neki. :D
2012. nov. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Márciusban én is így voltam csak én a lábam törtem el :( Én beindítottam az autót 2 hetente és megkértem egy havert hogy mennyünk el 15-20km-t kocsikázni :) Nem lett baja:)
2012. nov. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!