Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves Gyermeknek milyen...

Másfél éves Gyermeknek milyen szúnyogriasztót lehet használni?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg balzsam.Aki tapasztalt ebben,kérem segítsen,mert úgy hallottam,hogy 2 éves kor alatt semmilyet nem lehet használni.Igaz ez?
2010. jún. 7. 20:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem írtam,hogy spray formájában értettem. :)
2010. jún. 7. 20:57
 2/8 anonim válasza:
34%
Sem spray-t, sem krémet nem ajánlatos kisgyermekeknek, mert a szemükbe, vagy a szájukba dörzsölik! Vegyél egy olyan elektromos szúnyogirtót, ami nagyfeszültséggel öli meg a szúnyokokat! Kb 2000 Ft és semmilyen mellékhatása sincs
2010. jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!Hát az elektromossal a szabadban nem sokra mész...

MI ilyet vettünk idén,de még nem probáltuk: [link]

2010. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen konkrétan a szabadban gondoltam,hogy mit lehet használni. Sajnos az áramosat sem szabad bent a lakásban,de szerencsére nincs bent 1 sem,mert mindenhol szúnyogháló van,na meg figyelünk,hogy ne legyen bent.Ez a karkötő jó dolog,de Gyermekem biztos leszedné magáról,nem bírná elviselni magán.De van Fenistil krém,ahol éppen megcsípné a szúnyog,a csípés helyét be lehet kenni azért ugye? Rengeteg van,de muszáj kijönnünk,nem lehetünk egész nap bezárva...
2010. jún. 7. 21:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam most 20 hónapos.

Tavaly Autan szúnyogriasztónk volt stift formában. Bekentem a kis testét, a kezét kihagytam. Nem csípték a szúnyogok.

Idén is ilyent kerestem ,de sehol nem kaptam, így szintén Autant, de nem stifteset vettem, .... Nem jut eszembe a neve, nem spray, de fújhatós ez is. Belefújtam a tenyerembe és rákentem.

2010. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha megcsípné szúnyog, akkor fenistilből csepp is van, és az nagyon jó, vízbe feloldva tudod a gyerekkel megitatni. Ezen kívül legyen otthon kalciumod.
2010. jún. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Galaktív bio szúnyog- és kullancsriasztó sprayt már csecsemő kortól lehet használni, dm-ben és gyógyszertárakban is lehet kapni (én ott vettem, patikus ajánlotta, csak tudja mit lehet és mit nem, ráadásul rá is van írva!), és senkire ne hallgass, aki hülyeségeket mond, hogy ilyeneket nem szabad használni...
2010. jún. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Fenistil csepp az van itthon,de kalcium nincs,de holnap úgyis megyek gyógyszertárba,akkor beszerzek mindent ami kell,soha nem lehet tudni. Na igen,mindenki mást mond,de azért gondoltam,hogy csak van valamilyen riasztó szer,amit Babákra és kisgyermekekre lehet használni.Köszönöm mégegyszer,holnap intézkedem. Legyen szép napotok!Üdv.: Sz.
2010. jún. 8. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!