Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Béres cseppet hogyan kell...

Béres cseppet hogyan kell adni másfél évesnek étvágyhozóként? És ha étvágyhozóként szeretném használni, akkor is kell mellé a C vitamin?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

A bérescseppet bármire szeded kell mellé a cvitamin.

10csepp béres, 10csepp cebion.


Amúgy nem hozta meg nálunk az étvágyat, se a fiamnak se nekem.

Ellenben baromira rossz ízű a babádnak gyümilébe tedd bele, de abban is átüt a fémes íze.

2011. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én napi 10 csepp Bérest és 10 csepp C-vitamint adtam a kisfiamnak étvágyhozóként. Ez még télen volt, azért is adtam mellé C-vit.-t, most szerintem nem szükséges, ha eszik eléggyümölcsöt, zöldséget.
2011. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2.vagyok:

Jut eszembe, kell mellé C-vit, mert így hat csak a Béres.

2011. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

10-20 kg testsúly esetén naponta 2 x 5 csepp,

20-40 kg testsúly esetén naponta 2 x 10 csepp,

40 kg testsúly felett naponta 2 x 20 csepp.


A gyógyszert étkezés közben, legalább fél deciliter folyadékban (pl. víz, gyümölcslé, szörp, tea) ajánlott bevenni. A készítménnyel együtt minden alkalommal 50 mg C-vitamint (pl. 1 tabletta Béres C-vitamin) is be kell venni.

Tejben, kávéban nem ajánlott bevenni, mert romlik a hatóanyagok felszívódása.

Ezt a netről másoltam.

Én az italába csepegtettem párat, bár megérezte, sokszor nem is itta meg. A C-vitamint igazából nem tudom. A gyógyszerész mindig ad mellé C-vitamint is, ha veszek Béres cseppet. HA kevés gyümölcsöt eszik a gyereked, akkor mindenképp hasznos.

Nekünk megnőtt az étvágya valamelyest tőle, én is azért adtam neki, de aztán a védőnő nem ajánlotta, mert vannak benne fémek és még nem tudni milyen reakciókat vált ki nála. Allergiát vagy ilyesmi. Bár a gyerekorvosunk ajánlotta a Béres cseppet-de benne már sokszor csalódtam.

2011. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!