Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire jó a kipufogóvég?

Mire jó a kipufogóvég?

Figyelt kérdés

Hazsnos vagy nem a kipufoga szerelt kipufogóvég ?

Ha igen akkor márkát tudtok ajánlani?(Opel f astra-ra kéne ,szolid és nem tuning céljabol kéne.)


A válaszokat elöre is köszönöm.



2013. jan. 26. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
konkrétan semmire nem jó ,max ha rendesen fel van rakva jobban néz ki az autó " nem az a ráhúzom a régire és 3 csavarral odafogatod azt utána látni az eredeti vékony csövet ,mert az elég gáz szerintem + felfúrod a lökösre és át lehet látni rajta (láttam már olyat)" úgyhogy ha rendesen leszeded a régidobot és arra hegyesztesz egy szép véget az oké de a többi gazdaságos "tuning" szerintem égő
2013. jan. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 civic"92" ***** válasza:
54%
ajaj!Ilyenek még vannak?Akkor inkább vegyél egy szarabb kipufogo dobot vagy lyukaszd ki az is ugyan ugy káros lesz mint az a szar vég!Ha igazi kipufogot akarsz hanggal akor inkább menj a jano dobhoz vagy a dinamit kipufogóhoz
2013. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a kérdésedre már az 1-es válaszolt.


Ha csak dísznek kell, azt is szépen kell megcsinálni... ezt már előttem leírták...a (jó)tuning az kicsit húzósabb, de Neked nem azért kell úgysem.

2013. jan. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!